VILNIUS, Algirdo g. 75  TEL.: +370 (652) 82882          
KAUNAS, Raudondvario pl. 93  TEL.: +370 (682) 66232

Apsauga nuo alergijos - HR1000 Winix

žiedadulkėsŽiemą keičiant pavasariui tūkstančiai augalų rūšių pradeda žydėti ir tuo pačiu skleisti daugybę žiedadulkių, kurios nemažai daliai žmonių sukelia alergines reakcijas. Alergijų simptomams mažinti įprastai vartojami antihistamininiai vaistai, kurie sukelia mieguistuimą, nuovargio jausmą ir koncentracijos sumažėjimą.

Geriausias priemonė apsisaugoti nuo žiedadulkių sukeliamų alerginių reakcijų ar sumažinti jos simptomus yra namuose naudojamas oro valytuvas. Oro valytuvai, turintys HEPA filtrus, greitai ir efektyviai surenka ore esančias žiedadulkes leisdami Jums kvėpuoti lengvai ir giliai. Nuolatos veikiant oro valytuvui žmogaus organizmą atakuoja kur kas mažesnis alergijos sukėlėjų kiekis. Oro valytuvų kuriamo švaraus oro įtaka organizmui yra labai didelė, o poveikis juntamas greitai. Oro valytuvai surenka iš oro ne tik žiedadulkes, bet ir įvairias dulkes, nešvarumus, tabako dūmus, pelėsio sporas, gyvūnų pleiskanas, išmetamąsias dujas ir kitas bakterijas bei virusus.

Džiaugiamės galėdami Jums pristatyti aukščiausios kokybės oro valytuvą Winix HR1000, kurio oro valymo sistema susideda iš 5 pakopų sulaikančių kiek įmanoma daugiau nešvarumų. Inovatyvus oro valytuvas apjungia pažangias oro valymo technologijas su premium klasės elegantišku dizainu, suteikdamas nepriekaištingą ir ypatingai tylų oro valymą. Daugiau informacijos apie HR1000 Winix oro valytuvą spauskite čia.