ACP mobilus kondicionierius vivax

ACP-12AEH Mobilus kondicionierius (VIVAX)

Gamintojas: VIVAX (Kroatija)

Patalpoms iki - 35 m2,

Šaldymo galingumas - 3,5 kW,

Šildymo funkcija - yra

409
429
Šiuo metu prekės neturime!

Išparduota!
Pristatymas: 7,00
<

Perkant VIVAX mobilų kondicionierių DOVANOJAME montavimo rinkinį, kurio vertė 29 EUR!

 

   VIVAX elegantiško ir akiai malonaus dizaino mobilus oro kondicionierius suteiks komfortą ištisus metus. Jis ne tik šaldo ir renka drėgmę, tačiau ir efektyviai šildo pasiekdamas A+ šildymo naudingumo klasę, pagal naujus energijos suvartojimo reglamentus. Naudojant oro kondicionierių drėgmės rinkimo rėžimu, arba jeigu patalpose yra ypatingai didelė drėgmė ir karštis, kondensatas renkasi prietaiso bakelyje. Pažangi VIVAX įsijungimo-išsijungimo technologija leidžia kondicionieriui taupyti energiją veikiant budėjimo režimu. Energijos sąnaudos sumažėja 90% nuo 5W iki 0,5W. VIVAX kondicionieriuose montuojami aukščiausios kokybės LG kompresoriai užtikrinantys ilgaamžišką prietaiso veikimą ir efektyvumą.


   VIVAX mobiliuose kondicionieriuose įmontuotas laikmatis leidžia nustatyti po kiek valandų prietaisas turėtų įsijungti ir kada turėtų išsijungti. Dėl to galėsite užprogramuoti preitaisą taip, kad prieš Jums grįžtant namo (iš darbo, kelionės ir t.t.) kondicionierius atliktų darbą ir Jūs galėtumėte netrukdomai džiaugtis vėsiu oru namuose.

 

Sąvybės:

 • Vėsinimo, šildymo, vėdinimo ir sausinimo funkcijos;
 • Automatinis veikimas;
 • Miego režimas;
 • Pageidaujamos temperatūros atmintis išjungus prietaisą;
 • Ekonomiškas budėjimo režimas;
 • Trijų greičių ventiliatorius;
 • Automatinis kondensato pašalinimas;
 • Paprastas montavimas;
 • Šiuolaikinis dizainas;
 • Nuotolinio valdymo pultas;
 • Įsijungimo/išsijungimo laikmatis;
 • Komplektacijoje montavimo reikmenys;

 

Techninės charakteristikos:

- Patalpoms iki - 35 m2;

- Šaldymo galingumas - 3,5 kW (12 000 BTU/h);

- Šaldymo energijos suvartojimo klasė - A;

- Šildymo galingumas - 2,99 kW (12 000 BTU/h);

- Šildymo energijos suvartojimo klasė - A+;

- Elektros energijos sąnaudos (šaldant) - 1,35 kW;

- Elektros energijos sąnaudos (šildant) - 1,13 kW;

- Maksimalus oro srautas - 370 m3/h;

- Oro sausinimo našumas - 50 l/24h;

- Ventiliatoriaus greičiai - 3;

- Laikmatis - yra;

- Triukšmo lygis veikiant šaldymo režimu - mažiau nei 65 dB;

- Triukšmo lygis veikiant ventiliatoriaus režimu - mažiau nei 45 dB;

- Įtampa - 230/50 V/Hz

- Oro išmetimo vamzdžio diametras - 150 mm;

- Oro išmetimo vamzdžio ilgis - 1,5 m;

- Matmenys -467x397x765 mm;

- Svoris - 34 kg.

 

dviejų metų garantija

 

Mobilaus kondicionieriaus montavimas, montavimo rinkinys

 

Mobilieji oro kondicionieriai - mobilus kondicionierius leidžia Jums patogiai atvėsinti patalpas išvengiant sudėtingų remonto darbų. 

Mobilaus kondicionieriaus nauda

Mobilus oro kondicionierius įtraukia patalpos orą, jį atvėsina ir išpučia laukan į patalpą, tuo pačiu išpūsdamas šiltą orą laukan pro prijungtą žarną. Mobilaus kondicionierius įprastai turi valdymo skydeli, kuriame galite keisti kondicionieriaus veikimo parametrus, tokius kaip ventiliatoriaus greitis ar pageidaujama temperatūra.

Mobilieji oro kondicionieriai yra paprasta ir lanksti alternatyva montuojamiems kondicionieriams. Sukurtas vėsinti pavienes patalpas ir lengvai įrengiamas mobilus kondicionierius gali būti geras pasirinkimas patalpose, kuriose nėra ventiliacijos ar kondicionieriaus ir nėra galimybės jo įsirengti, arba jeigu tam tikrą patalpą vėsinti reikia labai retai. 

Lengvas įrengimas ir mobilumas, kurį suteikia kompaktiškas dizainas ir įrenginio apačioje įrengti ratukai, leidžia jums minimaliomis pastangomis pervežti mobilų kondicionierių iš vienos patalpos į kitą patalpą.

Kaip pasirinkti tinkamą mobilų kondicionierių?

Tinkamas mobilus oro kondicionierius leis Jums atvėsinti kambarį greitai ir efektyviai. Per silpnas mobilus kondicionierius tiesiog šaldys nepakankamai ir galimai pageidaujama temperatūra visai nebus pasiekta. Norėdami pasirinkti tinkamą mobilų oro kondicionierių pirmiausia išsimatuokite patalpos kurią norite vėsinti plotą. Jums taip pat reikia žinoti ir mobilaus kondicionieriaus BTU (British Thermal Unit) parametrą, kuris nurodo šilumos kiekį kurį kondicionierius gali pašalinti iš kambario. Kuo didesnis šis skaičius, tuo galingesnis šaldymas. Rekomenduojamas gyvenamų patalpų kambario plotas pagal mobilių kondicionierių BTU parametrą:

Turėkite omenyje, jog skirtingose patalpose nepaisant to paties ploto mobilaus kondicionieriaus efektyvumas gali skirtis, nes skiriasi patalpos langų kryptis, šilumos pralaidumo marža ir kiti papildomi niuansai didinantys temperatūrą.