Apie mus

oro sausintuvai

Oras - gyvybiškai svarbi detalė žmonijai ir visai planetos gyvybei. Vis daugiau žmonių pasaulyje ima domėtis įkvėpiamo oro kokybe ne tik lauke, bet ir vidaus patalpose, kur žmogus praleidžia didžiąją dalį savo gyvenimo. Tinkamas oras ne tik apsaugo nuo ligų ar alergijų, bet ir paprasčiausiai pagerina žmonių savijautą, koncentraciją, poilsį ar netgi mažina išlaidas.

Įmonė UAB "VP sprendimai" (www.OROsprendimai.lt) nuo 2009 metų specializuojasi patalpų klimato kokybės gerinimo srityje. Klientams galime pasiūlyti plačiausią per ilgą laiką išbandytos klimato gerinimo įrangos pasirinkimą Baltijos šalyse. Mūsų asortimentą sudaro:

  • Oro sausintuvai (buitiniai, statybiniai, pramoniniai ir t.t.)
  • Oro drėkintuvai (buitiniai, ofisams, pramoniniai)
  • Oro valytuvai ir sterilizatoriai
  • Oro kokybės matavimo įrenginiai
  • Mobilūs kondicionieriai
  • Automobiliniai šaldytuvai
  • Infraraudonųjų spindulių šildytuvai

Esame didžiausia įmonė Baltijos šalyse specializuojanti oro sausinimo, oro drėkinimo ir oro valymo srityse. Prekiaujame šiuolaikiška ir patikima vakarų Europos gamintojų produkciją. Įmonės specialistai pagal savo ir gamintojų sukauptą patirtį gali pasiūlyti klientams įvairius patalpų oro kokybės gerinimo sprendimus. Pasinaudodami tiek socialinėmis medijomis, tiek žiniasklaida nuolatos investuojame į vartotojų švietimą, o mūsų tinklapyje www.OROsprendimai.lt stengiames kuo patraukliau ir suprantamiau pateikti informaciją tiek apie produktus, tiek apie įvairius vidaus oro kokybės niuansus.

Mūsų atstovaujamą produkciją galima apžiūrėti firminėse "ORO sprendimai" parduotuvėse Vilniuje, Kaune ir Rygoje. Profesionalūs specialistai čia aprodys Jus dominančią įrangą, suprantamai paaiškins jos veikimą, papasakos apie įvairias subtilybes, kurių dar nežinojote ir atsakys į visus su prekiaujama įranga susijusius klausimus.

 

Įkvėpkite giliau!
Gyvenkite sveikiau!