ELFI 150 oro valytuvas Woods

ELFI 150 Oro valytuvas (Wood's)

Gamintojas: Wood's (Švedija)

Patalpoms iki 30 m2,

Valymo kokybė 6 balai,

Jonizavimas

299

10 metų garantija!
Pristatymas: 3,00
<

Wood's ELFI 150 -  ant sienos kabinamas arba pastatomas ant grindų, ypatingai plonas oro valytuvas, specialiai sukurtas naudoti miegamojo kambaryje ar kitose mažose patalpose. Dėka tylaus veikimo ELFI 150 oro valytuvą galite palikti veikiantį visą naktį ir nesijaudinant dėl trukdymo miegui.

 

Wood's ELFI 150 yra kompaktiškas ypatingai tylus oro valytuvas. Dėl mažų energijos sąnaudų ir tylaus veikimo šis oro valytuvas yra tobulas pasirinkimas naudoti miegamojo kambaryje. Patentuotas Aktyvus Jonizuotas HEPA filtras užtikrina didelį oro srautą ir aukščiausio lygmens oro valymą, naudodamas mažai energijos ir nekeldamas triukšmo. Iš tikro, Wood's ELFI 150 oro valytuvas nesunaudos daugiau energijos negu Jūsų žadintuvas! Wood's ELFI 150 oro valytuvo korpusas pagamintas iš metalo, dėl ko prietaisas yra ne tik labai tvirtas, tačiau ir higieniškas, neskleidžia jokio kvapo ir beveik 100% perdirbamas.

 

Wood's ELFI 150 oro valytuvas turi tris ventiliatoriaus veikimo greičius, o maksimalus oro srautas - 150 m3/val. Tai leidžia oro valytuvą naudoti patalpose iki 30 m2. Šis kompaktiškas, efektyvus ir stilingas oro valytuvas išvalys orą nuo dulkių, žiedadulkių, bakterijų, alergenų ir kitų didesnių negu 2,5 mikrometro dydžio kenksmingų dalelių. Dėka mažų energijos sąnaudų ir žemo garso lygio galite palikti Wood's ELFI 150 oro valytuvą įjungtą visai dienai, netgi nakčiai arba tada kai išvykstate iš namų. Tokiu būdu Jūs visuomet išlaikysite patalpų orą sveiką, nesijaudindami dėl triukšmo ar didelių sąskaitų už elektrą.

 

Wood's ELFI 150 oro valytuvas gali būti kabinamas ant sienos, arba statomas ant grindų arba kitų lygių paviršių.

 

Techniniai parametrai:

- Patalpoms iki 30 m2;

- Filtras - HEPA (keičiamas kas 1 metus)

- Ventiliatoriaus greičiai - 3;

- Oro srautas - 50 / 75 / 150 m3/val;

- Oro jonizavimas - yra;

- Jutikliai - nėra;

- Elektros energijos sąnaudos - 3 - 11 W;

- Energijos taupymo sertifikatas (Energy Star) - taip;

- Triukšmo lygis - >27 dB (didėja priklausomai nuo greičio);

- Išmatavimai - 105 x 505 x 500 mm;

- Svoris - 6,9 kg;

 

CADR reitingas:

  • Testuojamas plotas - 10 m2;
  • Dulkės - 940
  • Žiedadulkės - 90;
  • Tabako dūmai - 53.

 

Keičiant prietaiso HEPA filtrą kas 6 mėnesius - garantija pratęsiama iki 10 metų! Priešingu atveju galioja įprasta 2 metų garantija.

 

10 metų garantija

 

ELFI 150 oro valytuvas yra sertifikuotas:

energy star sertifikatas       aham sertifikatas

 

oro valytuvas miegamajam
Abejojate oro valytuvo suteikiama nauda? Išsinuomokite ir išbandykite prietaisą prieš pirkdami.

 

Oro valytuvai - patarimai kaip pasirinkti tinkamiausią?


Oro valytuvas ELFI 150 Wood's

 

Kas yra oro valytuvas?

Oro valytuvas yra paprastas įrenginys susidedantis iš ventiliatoriaus (ar keletos jų) ir specialių filtrų. Kadangi dauguma nešvarumų esančių ore yra tiesiog apčiuopiamos ir sulaikomos tačiau labai mažos dalelės, tai oro valytuvai gali mechaniškai atskirti šiuos teršalus cirkuliuojant oro srautą pro filtrus. Įprastai oro valytuvai nenaudoja daug elektros energijos, jų galingumas svyruoja nuo 4 iki 60 vatų priklusomai nuo oro valymo našumo ir papildomų funkcijų.

Kodėl man reikalingas oro valytuvas?

Oro tarša atsiranda iš labai didelio kiekio skirtingų šaltinių ir jeigu gyvenate mieste, didelė tikimybė jog jums jau reikia oro valytuvo. Kvėpuojant švaresniu oru geriau pailsima miego metu, pagerėja plaučių funkcionavimas ir bendrai visa sveikata. Jeigu kas nors šeimoje kenčia nuo alergijų, oro valytuvas gali būti labai naudingas nes iš oro pašalina įprasts alergens tokius kaip žiedadulkės, dulkės, gyvūnų plaukai ir pleiskanos, pelėsio sporos ir t.t.

Kokioje patalpos vietoje reikia statyti oro valytuvą?

Vieta, kurioje pastatysite prietaisą yra labai svarbi siekian maksimalaus efektyvumo. Švaraus oro pateikimo reitingas (CADR) ir optimalus patalpos plotas yra matuojami testuojant oro valytuvą tuščiame kambaryje, taigi jeigu pastatysite prietaisą po stalu, prie pat sienos arba tarp didelių baldų, sumažinsite oro valytuvo cirkuliuojamo oro srautą. Jeigu suteiksite prietaisui daugiau erdvės, jo efektyvumas pagerės. Taip pat turėkite omenyje, jog oro valytuvas efektyviai veikia tik tuomet kai patalpos durys ir langai laikomi uždari.

Į ką reikia atsižvelgti naudojant oro valytuvą?

Oro valytuvo filtrus reikia reguliariai keisti. Įprastai HEPA filtras po 1 metų veikimo būna stipriai užsiteršęs ir praradęs savo efektyvumą. Perkant oro valytuvą svarbu atsižvelgti į filtrų kainas, nes tai yra nemaža dalis pasikartojančių eksploatacinių išlaidų tenkančių efektyviam oro valymui. Kai kurie oro valytuvai turi keletą atskirų filtrų, o kai kurių filtrai būna kombinuoti (du arba trys viename). Jeigu tik galite, būtinai sužinokite filtrų kainą ir jų tarnavimo laiką prieš įsigydami oro valytuvą. Patartina išjungti oro valytuvą tuo metu kai siurbliuojate kambarius, tai gali stipriai prailginti filtrų tarnavimo laiką. Taip pat galite nusiurbti ant filtro priekinės dalies susirinkusias dulkes.