Anton oro drekintuvas Stadler Form

ANTON oro drėkintuvas (Stadler Form)

Gamintojas: StadlerFrom (Šveicarija)

Patalpoms iki 25 m2,

Našumas iki 170 ml/val,

Ultragarsinis

115

Pristatymas: 3,00
<

Anton ultragarsinio drėkintuvo Stadler Form  rūko pavidalo garas, idealus mažoms patalpoms, naudoja ypač mažai elektros energijos, labai tylus veikimas.

Patogiausia aplinka namuose yra tada, kai santykinis drėgmės lygis yra 40-60%. Ultragarsinis oro drėkintuvas Anton Stadler Form turi įtaisytą elektroninį valdymą, kuriuo galima reguliuoti drėkinimo intensyvumą. Tuo atveju, jei kambaryje labai sausa - nustatykite didžiausią drėkinimo intensyvumą, o šiek tiek sausiau - mažiausią drėkinimo intesyvumą. Pasibaigus vandeniui prietaiso bakelyje - jis išsijungia, papildomai apie pasibaigusį vandenį informuos raudona LED lemputė. Oro drėkintuve Stadler Form Anton galima naudoti nukalkinimo filtrą (perkamas atskirai), kuris turi būti keičiamas kas 1-3 mėnesius priklausomai nuo naudojimo intensyvymo ir vandens kietumo (kalkių kiekio vandenyje). Laiku keičiamas filtras taip pat apsaugos nuo kalkių apnašų aplink prietaisą (ant tamsesnių baldų, buitinės technikos ar daiktų paviršių). Papildomai galima naudoti sidabro kubelį, kuris padeda naikinti mikroorganizmus iš vandens.

Ultragarsinis oro drėkintuvas Anton Stadler Form turi galimybę naudoti eterinius aliejus.

 

Techniniai parametrai:

 

Maksimalus drėkinimo našumas - iki 170 ml/val (4,1 L/parą);

Tinka patalpoms iki - 25 m2;

Drėkinimo tipas - ultragarsinis;

Vandens bakelio talpa - 2,5 litrai;

Valdymas - mechaninis;

Automatinis drėgmės lygio palaikymas - nėra;

Triukšmingumo lygis - mažiau negu 30dB;

Elektros energijos sunaudojimas - 12W;

Spalva - baltas;

Išmatavimai - 184 x 262 x 184 mm;

Svoris - 1,9 kg;

Jonizuotas sidabro kubelis (skirtas naikinti bakterijas vandenyje).

 

dviejų metų garantija

Oro drėkintuvai - patarimai kaip pasirinkti tinkamiausią?

ANTON oro drėkintuvas Stadler Form

 

 

Kodėl man reikia oro drėkintuvo?

Medikai rekomenduoja patalpose palaikyti apie 40-60% drėgmės lygį. Dėl sauso oro džiūna ir skauda akys, sausėja ir pleiskanoja oda, džiūna burna ir nosies gleivinė, prastėja miegas. Be to esant sausam orui kur kas lengviau susirgti peršalimu ar gripu.

Namuose esanti vidaus apdaila ar baldai pagaminti iš medienos ar audinių (užuolaidos, kilimas ir t.t.) sugeria iš oro labai daug drėgmės. Jeigu oras per daug išsausėja, gali atsirasti plyšiai medienoje (grindyse, balduose ir t.t.) ir atsirasti elektrostatiniai krūviai. Mediniai muzikos instrumentai išsausėjus medžiui taip pat išsiderina.

Šaltas oras savyje gali turėti kur kas mažiau drėgmės negu šiltas oras. Dėl šios priežasties drėgmės lygis vidaus patalpose žiemos metu dažnai nukrenta žemiau 30%. Kuo didesnis skirtumas tarp lauko ir vidaus temperatūros tuo oras patalpose būna sausesnis. Drėgmės lygį lengviausia išmatuoti pasinaudojant drėgnomačiu. Padėkite drėgnomatį kambario viduryje kuo toliau nuo langų ir durų ir tiesiog stebėkite drėgmės parodymus ekrane. Jeigu drėmgės lygis bus žemesnis negu 40%, jums reikalingas oro drėkintuvas. Jeigu drėgmės lygis viršys 60%, rekomenduojame įsigyti drėgmės surinkėją siekiant išvengi pelėsio atsiradimo.

 

Ar ventiliavimas padidina drėgmės lygį?

Lango atidarymas šaltuoju metų laiku niekaip nepadės pakelti drėgmės lygio patalpose. Žinoma reguliarus, trumpai trunkantis skersvėjis yra labai svarbus norint palaikyti sveiką kvėpuoti orą namuose (rekomenduojamas vėdinimas žiemos metu 3-5 kartai per dieną ne daugiau negu 5 minutes). Tačiau per dažnas ir per ilgai trunkantis vėdinimas dar labiau sausina orą. Taip yra dėl to, kad lauko ore yra labai mažai drėgmės, o šildant šį orą jis dar labiau išsausėja.

 

Ar tiesa, kad augalai ir džiovinami drabužiai drėkina orą?

Namuose laikomi augalai, gaminamas maistas, šlapi drabužiai ir kt. gali šiek tiek pakelti drėgmės lygį trumpam laikotarpiui, tačiau tokiu būdu neįmanoma išlaikyti optimalaus drėgmės lygio ilgesnį laiką. O jeigu patalpos labai sausos tai šios priemonės turės labai mažai įtakos drėgmės lygiui. Ant radiatorių padžiauti šlapi rankšluosčiai ar vandeniu pripildyti puodai taip pat padės nežymiai pakelti drėgmės lygį, tačiau vėl tik trumpam laiko tarpui. Be to drėgni audiniai plaunami per retai gali greitai tapti bakterijų šaltiniu.