H680 oro drekintuvas Boneco

H680 Oro valytuvas drėkintuvas (Boneco)

Gamintojas: Boneco (Šveicarija)

Patalpoms iki 100 m2,

Drėkinimo našumas - 1000 ml/val,

valymo kokybė 7 balai,

888

Efektyvus drėkinimas! Rekomenduojame
Pristatymas: 5,00
<

Hibridinė H680 sistema drėkina ir valo orą tuo pačiu metu. Nesvarbu ar H680 naudosite kaip oro drėkintuvą, oro valytuvą ar abi kombinacijas - jis patenkins visus jūsų poreikius. H680 oro drėkintuvas-valytuvas yra labai našus ir tinkamas naudoti namuose, biuruose, medicinos srityje.

Pagrindiniai H680 drėkintuvo-valytuvo komponentai yra integruotas hibridinis filtras ir drėkinimo tinklas. Nekeičiamas priešfiltris surenka ore esančius plaukus, namų dulkes, pūkus ir kitus didelius nešvarumus. Hibridinis filtras susideda iš aktyvios anglies filtro ir HEPA filtro, kurie kartu išvalo iš oro beveiks visus virusus, žiedadulkes bei sugeria nemalonius kvapus. 

 

Techniniai parametrai: 

 

Maksimalus drėkinimo našumas - 1000 ml/val (24 L/parą);

Tinka patalpoms iki - 100 m2;

Drėkinimo tipas - šaltas garas;

Vandens bakelio talpa - 10 litrų;

Kombinuotas HEPA ir aktyvios anglies filtras keičiamas kas metus;

Valdymas - elektroninis, LCD ekranas;

Automatinis drėgmės lygio palaikymas - yra;

Triukšmingumo lygis - mažiau negu 25dB;

Elektros energijos sunaudojimas - 30W;

Spalva - balta;

Išmatavimai - 347 x 435 x 490 mm;

Svoris - 10,4 kg;

Kvapų indelis eteriniams aliejams

 

CADR reitingas:

  • Testuojamas plotas - 15 m2;
  • Dulkės - 110;
  • Žiedadulkės - 103;
  • Tabako dūmai - 96.

 

Sveikas oras miegui, gyvenimui ir darbui

 

Naujoviškos filtravimo ir drėkinimo sistemos prietaisui suteikia naujas techninias galimybes. Ši kombinacija suteiks orui savybes, kurias galima lyginti su tais ka randame nepaliestoje gamtoje. Plaunamas priešfiltris filtruoja, plaukus, gyvūnų pleiskanas, buitines dulkes ir kitus didesnius nešvarumus. Novatoriška HEPA filtro danga sunaikins beveik visas bakterijas ir virusus, žiedadulkes, smulkias daleles ir kitus kenkėjus. Paskutinis bet nemažiau svarbus, aktyvuotos anglies filtras, pašalina nemalonius kvapus iš virtuvės, rūkymo zonų. Po to kai oras visiškai išvalomas, jis sudrėkinamas ir vėl paleižiamas į patalpą. Visos šios funkcijos yra apjunktos į vieną Hibridinį filtra, bet Boneco H680 yra puikus pasiekimas oro drėkinime ir valyme ir be šio filtro.

  Integruotas higrostatas ir dalelių jutiklis stebi kambario klimatą ir automatiškai reguliuoja sąlygas, kad idealiais atiktų Jūsų reikalavimus. Septyni ventiliatoriaus lygiai yra reguliuojami pagal Jūsų poreikius. „Miego“ arba „Mažų vaikų“ režime sistema dirbs ypač tyliai, o galigiausiame režime įrenginys dirbs pilnu pajėgumu. Prietaisas turi vartotojams patogias funkcijas kaip nuotolinio valdymo pultą, valymo režimą, lengvai suprantą displėjų.

Intelektualus įrenginio dizainas

 

Boneco H680 yra ypač aukštos kokybės prietaisas galinti išgarinti iki 1000 gramų vandens per valandą. Jis valo patalpų klimatą dideliame mieste, nesvarbu ar tai butas, palėpė, biuras ar gydydojo palata. Patalpos valymo plotas net iki 100m2. Dėka savo stilingo dizaino, šio įrenginio nereikia slėpti patalpos kampe. Tiesą sakant, šis įrenginys ypač stilingas ir nusipelno būti matomas Jūsų namuose. Gryna prabanga - grynas Šveicarijos kalnų oras – Jūsų namuose.

dviejų metų garantija

Oro drėkintuvai - patarimai kaip pasirinkti tinkamiausią?

H680 oro valytuvas drėkintuvas Boneco

 

 

 

Kodėl man reikia oro drėkintuvo?

Medikai rekomenduoja patalpose palaikyti apie 40-60% drėgmės lygį. Dėl sauso oro džiūna ir skauda akys, sausėja ir pleiskanoja oda, džiūna burna ir nosies gleivinė, prastėja miegas. Be to esant sausam orui kur kas lengviau susirgti peršalimu ar gripu.

Namuose esanti vidaus apdaila ar baldai pagaminti iš medienos ar audinių (užuolaidos, kilimas ir t.t.) sugeria iš oro labai daug drėgmės. Jeigu oras per daug išsausėja, gali atsirasti plyšiai medienoje (grindyse, balduose ir t.t.) ir atsirasti elektrostatiniai krūviai. Mediniai muzikos instrumentai išsausėjus medžiui taip pat išsiderina.

Šaltas oras savyje gali turėti kur kas mažiau drėgmės negu šiltas oras. Dėl šios priežasties drėgmės lygis vidaus patalpose žiemos metu dažnai nukrenta žemiau 30%. Kuo didesnis skirtumas tarp lauko ir vidaus temperatūros tuo oras patalpose būna sausesnis. Drėgmės lygį lengviausia išmatuoti pasinaudojant drėgnomačiu. Padėkite drėgnomatį kambario viduryje kuo toliau nuo langų ir durų ir tiesiog stebėkite drėgmės parodymus ekrane. Jeigu drėmgės lygis bus žemesnis negu 40%, jums reikalingas oro drėkintuvas. Jeigu drėgmės lygis viršys 60%, rekomenduojame įsigyti drėgmės surinkėją siekiant išvengi pelėsio atsiradimo.

 

Ar ventiliavimas padidina drėgmės lygį?

Lango atidarymas šaltuoju metų laiku niekaip nepadės pakelti drėgmės lygio patalpose. Žinoma reguliarus, trumpai trunkantis skersvėjis yra labai svarbus norint palaikyti sveiką kvėpuoti orą namuose (rekomenduojamas vėdinimas žiemos metu 3-5 kartai per dieną ne daugiau negu 5 minutes). Tačiau per dažnas ir per ilgai trunkantis vėdinimas dar labiau sausina orą. Taip yra dėl to, kad lauko ore yra labai mažai drėgmės, o šildant šį orą jis dar labiau išsausėja.

 

Ar tiesa, kad augalai ir džiovinami drabužiai drėkina orą?

Namuose laikomi augalai, gaminamas maistas, šlapi drabužiai ir kt. gali šiek tiek pakelti drėgmės lygį trumpam laikotarpiui, tačiau tokiu būdu neįmanoma išlaikyti optimalaus drėgmės lygio ilgesnį laiką. O jeigu patalpos labai sausos tai šios priemonės turės labai mažai įtakos drėgmės lygiui. Ant radiatorių padžiauti šlapi rankšluosčiai ar vandeniu pripildyti puodai taip pat padės nežymiai pakelti drėgmės lygį, tačiau vėl tik trumpam laiko tarpui. Be to drėgni audiniai plaunami per retai gali greitai tapti bakterijų šaltiniu.