Robert oro drekintuvas StadlerForm

ROBERT Oro drėkintuvas-valytuvas (Stadler Form)

Gamintojas: StadlerFrom (Šveicarija)

Patalpoms iki 80 m2,

Drėkinimo našumas iki 550 ml/val,

valymo kokybė 4 balai,

499

Pristatymas: 5,00
<

Robert StadlerForm oro drėkintuvas ir valytuvas gali vienu metu drėkinti ir valyti patalpą sunaudodamas elektros energijos vos nuo 7W. Galinga oro plovyklė StadlerForm gali išgarinti iki 13,2 litrų vandens per parą, todėl gali būti naudojamas ir didesnėse patalpose. Unikalios technologijos dėka vandenyje sulaiko visus svetimkūnius esančius ore. Lietimui jautrus ekranas suteikia paprastą ir elegantišką prietaiso valdymą.

Oro valymui ir jonizavimui nereikia jokio filtro, nėra keičiamų filtrų, automatinis valdymas, integruotas drėgmės jutiklis, kurio pagalba galima nustatyti drėgmę nuo 35% iki 65% ir nepertraukiamą (CONTINUOUS) veikimo režimą.

Rekomenduojama kas 1 savaitę išplauti prietaisą (praskalaujant) ir kas 2 savaites išvalyti aparatą su kempine, šepetėliu bei nukalkinimo priemonėmis.

Robert StadlerForm oro drėkintuvas ir valytuvas "Išplauna" orą natūraliai kaip lietus, diskai su mentėmis optimaliam drėkinimui. Jonizuotas sidabro kubelis išlaiko vandens skaidrumą ir naikina bakterijas bei mikrobus. Turi skyrelį kvapioms medžiagoms. Yra plaunamas priešfiltris. Judesio sensoriaus dėka galima prietaisą valdyti su rankų judesiais, neliečiant prietaiso. Trys veikimo režimai - Automatinis, naktinis ir oro valymo.

Pasirinktinai Robert StadlerFormprietaise galima naudoti nukalkinimo filtrą.

 

Techniniai parametrai:

 

- Maksimalus drėkinimo našumas - iki 550 ml/val (13,2 L/parą);

- Tinka patalpoms iki - 80 m2;

- Drėkinimo tipas - šaltų garų, diskinis;

- Vandens bakelio talpa - 6,3 litrai;

- Valdymas - elektroninis;

- Veikimo greičiai - 4 (įskaitant TURBO);

- Automatinis drėgmės lygio palaikymas - yra;

- Triukšmingumo lygis - mažiau negu - 27-56dB;

- Elektros energijos sunaudojimas - 7 - 30W;

- Spalva - baltas;

- Išmatavimai - 321x471x235 mm;

- Svoris - 8,2 kg;

 

CADR reitingas - nėra

 

dviejų metų garantija

Oro drėkintuvai - patarimai kaip pasirinkti tinkamiausią?

ROBERT oro drėkintuvas valytuvas StadlerForm

 

 

 

 

Kodėl man reikia oro drėkintuvo?

Medikai rekomenduoja patalpose palaikyti apie 40-60% drėgmės lygį. Dėl sauso oro džiūna ir skauda akys, sausėja ir pleiskanoja oda, džiūna burna ir nosies gleivinė, prastėja miegas. Be to esant sausam orui kur kas lengviau susirgti peršalimu ar gripu.

Namuose esanti vidaus apdaila ar baldai pagaminti iš medienos ar audinių (užuolaidos, kilimas ir t.t.) sugeria iš oro labai daug drėgmės. Jeigu oras per daug išsausėja, gali atsirasti plyšiai medienoje (grindyse, balduose ir t.t.) ir atsirasti elektrostatiniai krūviai. Mediniai muzikos instrumentai išsausėjus medžiui taip pat išsiderina.

Šaltas oras savyje gali turėti kur kas mažiau drėgmės negu šiltas oras. Dėl šios priežasties drėgmės lygis vidaus patalpose žiemos metu dažnai nukrenta žemiau 30%. Kuo didesnis skirtumas tarp lauko ir vidaus temperatūros tuo oras patalpose būna sausesnis. Drėgmės lygį lengviausia išmatuoti pasinaudojant drėgnomačiu. Padėkite drėgnomatį kambario viduryje kuo toliau nuo langų ir durų ir tiesiog stebėkite drėgmės parodymus ekrane. Jeigu drėmgės lygis bus žemesnis negu 40%, jums reikalingas oro drėkintuvas. Jeigu drėgmės lygis viršys 60%, rekomenduojame įsigyti drėgmės surinkėją siekiant išvengi pelėsio atsiradimo.

 

Ar ventiliavimas padidina drėgmės lygį?

Lango atidarymas šaltuoju metų laiku niekaip nepadės pakelti drėgmės lygio patalpose. Žinoma reguliarus, trumpai trunkantis skersvėjis yra labai svarbus norint palaikyti sveiką kvėpuoti orą namuose (rekomenduojamas vėdinimas žiemos metu 3-5 kartai per dieną ne daugiau negu 5 minutes). Tačiau per dažnas ir per ilgai trunkantis vėdinimas dar labiau sausina orą. Taip yra dėl to, kad lauko ore yra labai mažai drėgmės, o šildant šį orą jis dar labiau išsausėja.

 

Ar tiesa, kad augalai ir džiovinami drabužiai drėkina orą?

Namuose laikomi augalai, gaminamas maistas, šlapi drabužiai ir kt. gali šiek tiek pakelti drėgmės lygį trumpam laikotarpiui, tačiau tokiu būdu neįmanoma išlaikyti optimalaus drėgmės lygio ilgesnį laiką. O jeigu patalpos labai sausos tai šios priemonės turės labai mažai įtakos drėgmės lygiui. Ant radiatorių padžiauti šlapi rankšluosčiai ar vandeniu pripildyti puodai taip pat padės nežymiai pakelti drėgmės lygį, tačiau vėl tik trumpam laiko tarpui. Be to drėgni audiniai plaunami per retai gali greitai tapti bakterijų šaltiniu.