U700 oro drekintuvas Boneco

U700 Ultragarsinis skaitmeninis drėkintuvas BONECO

Gamintojas: Boneco (Šveicarija)

Patalpoms iki 80 m2,

Našumas iki - 600 ml/val,

Ultragarsinis

254

Pristatymas: 3,00
<

Patogiausia aplinka namuose yra tada, kai santykinis drėgmės lygis yra 40-60%. Jūsų drėkintuvas automatiškai kontroliuoja drėgmės lygį pagal nustatytus parametrus. Tuo atveju, jei kambaryje per sausa, drėkintuvas automatiškai įsijungs. Kai pasiekiamas reikalingas drėgmės lygis, jis išsijungia. Šis modelis gali sukurti ir šiltą garą (aktualu žiemą) ir šaltą garą (aktualu žiemą). Įpiltas vanduo yra pakeitinamas iki 80 laipsnių temperatūros (taip yra naikinamos vandenyje esančios bakterijos ir virusai) ir vėliau priklausomai nuo vartotojo pasirinktos funkcijos atšaldomas iki 40 laipsnių ir tik tuomet garinamas, arba iškart garinamas karštu garu. Galima naudoti sidabro lazdelę, kuri taip pat padeda naikinti mikroorganizmus. Drėkintuve įrengta specialus kvapų indelis skirtas eteriniam aliejui.

 

Techniniai parametrai:

 

Maksimalus drėkinimo našumas iki - 600 ml/val (14,4 L/parą);

Tinka patalpoms iki - 80 m2;

Drėkinimo tipas - ultragarsinis, šaltas arba šiltas garas;

Vandens bakelio talpa - 9 litrai;

Valdymas - elektroninis, LCD ekranas;

Automatinis drėgmės lygio palaikymas - yra;

Triukšmingumo lygis - mažiau negu 25dB;

Elektros energijos sunaudojimas - 45W / 180W;

Spalva - balta;

Išmatavimai - 325 x 190 x 360 mm;

Svoris - 4,6 kg;

Keičiamas filtras (naikinti kalkes ir bakterijas);

Kvapų indelis eteriniams aliejams

 

 dviejų metų garantija

Oro drėkintuvai - patarimai kaip pasirinkti tinkamiausią?

BONECO U700 ultragarsinis oro drėkintuvas

 

 

 

Kodėl man reikia oro drėkintuvo?

Medikai rekomenduoja patalpose palaikyti apie 40-60% drėgmės lygį. Dėl sauso oro džiūna ir skauda akys, sausėja ir pleiskanoja oda, džiūna burna ir nosies gleivinė, prastėja miegas. Be to esant sausam orui kur kas lengviau susirgti peršalimu ar gripu.

Namuose esanti vidaus apdaila ar baldai pagaminti iš medienos ar audinių (užuolaidos, kilimas ir t.t.) sugeria iš oro labai daug drėgmės. Jeigu oras per daug išsausėja, gali atsirasti plyšiai medienoje (grindyse, balduose ir t.t.) ir atsirasti elektrostatiniai krūviai. Mediniai muzikos instrumentai išsausėjus medžiui taip pat išsiderina.

Šaltas oras savyje gali turėti kur kas mažiau drėgmės negu šiltas oras. Dėl šios priežasties drėgmės lygis vidaus patalpose žiemos metu dažnai nukrenta žemiau 30%. Kuo didesnis skirtumas tarp lauko ir vidaus temperatūros tuo oras patalpose būna sausesnis. Drėgmės lygį lengviausia išmatuoti pasinaudojant drėgnomačiu. Padėkite drėgnomatį kambario viduryje kuo toliau nuo langų ir durų ir tiesiog stebėkite drėgmės parodymus ekrane. Jeigu drėmgės lygis bus žemesnis negu 40%, jums reikalingas oro drėkintuvas. Jeigu drėgmės lygis viršys 60%, rekomenduojame įsigyti drėgmės surinkėją siekiant išvengi pelėsio atsiradimo.

 

Ar ventiliavimas padidina drėgmės lygį?

Lango atidarymas šaltuoju metų laiku niekaip nepadės pakelti drėgmės lygio patalpose. Žinoma reguliarus, trumpai trunkantis skersvėjis yra labai svarbus norint palaikyti sveiką kvėpuoti orą namuose (rekomenduojamas vėdinimas žiemos metu 3-5 kartai per dieną ne daugiau negu 5 minutes). Tačiau per dažnas ir per ilgai trunkantis vėdinimas dar labiau sausina orą. Taip yra dėl to, kad lauko ore yra labai mažai drėgmės, o šildant šį orą jis dar labiau išsausėja.

 

Ar tiesa, kad augalai ir džiovinami drabužiai drėkina orą?

Namuose laikomi augalai, gaminamas maistas, šlapi drabužiai ir kt. gali šiek tiek pakelti drėgmės lygį trumpam laikotarpiui, tačiau tokiu būdu neįmanoma išlaikyti optimalaus drėgmės lygio ilgesnį laiką. O jeigu patalpos labai sausos tai šios priemonės turės labai mažai įtakos drėgmės lygiui. Ant radiatorių padžiauti šlapi rankšluosčiai ar vandeniu pripildyti puodai taip pat padės nežymiai pakelti drėgmės lygį, tačiau vėl tik trumpam laiko tarpui. Be to drėgni audiniai plaunami per retai gali greitai tapti bakterijų šaltiniu.