W490 oro drekintuvas Boneco

W490 Oro drėkintuvas-valytuvas BONECO

Gamintojas: Boneco (Šveicarija)

Patalpoms iki 50 m2,

Drėkinimo našumas - 300 ml/val,

Valymo kokybė 4 balai,

319

Pristatymas: 3,00
<

Valo ir drėkina orą vienu metu;

Oro valymui ir jonizavimui nereikia jokio filtro;

Keičiamų filtrų nėra;

Automatinis valdymas;

Turi drėgmės reguliavimo prietaisą, kurio pagalba galima nustatyti drėgmę nuo 30% iki 70% ir nepertraukiamą veikimo režimą;

Displėjus automatiškai primena, kada reikia keisti jonizuotą sidabro lazdelę (kartą per metus), išvalyti aparatą, pripildyti vandens rezervuarą;

"Išplauna" orą natūraliai kaip lietus;

Reguliuoja drėgmę išgarinimo principu;

Diskai su mentėmisoptimaliam drėkinimui;

Yra jonizuota sidabro lazdelė (ISS), kuri išlaiko vandens skaidrumą ir pašalina 650 bakterijų ir virusų rūšių;

 

Techniniai parametrai:

 

Maksimalus drėkinimo našumas - 300 ml/val (7,2 L/parą);

Tinka patalpoms iki - 50 m2;

Drėkinimo tipas - šaltų garų, diskinis;

Vandens bakelio talpa - 7 litrai;

Valdymas - elektroninis;

Automatinis drėgmės lygio palaikymas - yra;

Triukšmingumo lygis - mažiau negu 25dB;

Elektros energijos sunaudojimas - 18W;

Spalva - baltas;

Išmatavimai - 336x323x407 mm;

Svoris - 6 kg;

 

CADR reitingas - nėra

 

dviejų metų garantija

Oro drėkintuvai - patarimai kaip pasirinkti tinkamiausią?

BONECO W490 oro drėkintuvas valytuvas

 

 

 

Kodėl man reikia oro drėkintuvo?

Medikai rekomenduoja patalpose palaikyti apie 40-60% drėgmės lygį. Dėl sauso oro džiūna ir skauda akys, sausėja ir pleiskanoja oda, džiūna burna ir nosies gleivinė, prastėja miegas. Be to esant sausam orui kur kas lengviau susirgti peršalimu ar gripu.

Namuose esanti vidaus apdaila ar baldai pagaminti iš medienos ar audinių (užuolaidos, kilimas ir t.t.) sugeria iš oro labai daug drėgmės. Jeigu oras per daug išsausėja, gali atsirasti plyšiai medienoje (grindyse, balduose ir t.t.) ir atsirasti elektrostatiniai krūviai. Mediniai muzikos instrumentai išsausėjus medžiui taip pat išsiderina.

Šaltas oras savyje gali turėti kur kas mažiau drėgmės negu šiltas oras. Dėl šios priežasties drėgmės lygis vidaus patalpose žiemos metu dažnai nukrenta žemiau 30%. Kuo didesnis skirtumas tarp lauko ir vidaus temperatūros tuo oras patalpose būna sausesnis. Drėgmės lygį lengviausia išmatuoti pasinaudojant drėgnomačiu. Padėkite drėgnomatį kambario viduryje kuo toliau nuo langų ir durų ir tiesiog stebėkite drėgmės parodymus ekrane. Jeigu drėmgės lygis bus žemesnis negu 40%, jums reikalingas oro drėkintuvas. Jeigu drėgmės lygis viršys 60%, rekomenduojame įsigyti drėgmės surinkėją siekiant išvengi pelėsio atsiradimo.

 

Ar ventiliavimas padidina drėgmės lygį?

Lango atidarymas šaltuoju metų laiku niekaip nepadės pakelti drėgmės lygio patalpose. Žinoma reguliarus, trumpai trunkantis skersvėjis yra labai svarbus norint palaikyti sveiką kvėpuoti orą namuose (rekomenduojamas vėdinimas žiemos metu 3-5 kartai per dieną ne daugiau negu 5 minutes). Tačiau per dažnas ir per ilgai trunkantis vėdinimas dar labiau sausina orą. Taip yra dėl to, kad lauko ore yra labai mažai drėgmės, o šildant šį orą jis dar labiau išsausėja.

 

Ar tiesa, kad augalai ir džiovinami drabužiai drėkina orą?

Namuose laikomi augalai, gaminamas maistas, šlapi drabužiai ir kt. gali šiek tiek pakelti drėgmės lygį trumpam laikotarpiui, tačiau tokiu būdu neįmanoma išlaikyti optimalaus drėgmės lygio ilgesnį laiką. O jeigu patalpos labai sausos tai šios priemonės turės labai mažai įtakos drėgmės lygiui. Ant radiatorių padžiauti šlapi rankšluosčiai ar vandeniu pripildyti puodai taip pat padės nežymiai pakelti drėgmės lygį, tačiau vėl tik trumpam laiko tarpui. Be to drėgni audiniai plaunami per retai gali greitai tapti bakterijų šaltiniu.