TDR36FS oro sausintuvas Woods

TDR36S Oro sausintuvas (Wood's)

Gamintojas: Wood's (Švedija)

Patalpoms iki 110 m2,

Našumas - 28 L/parą,

Valdymas - elektroninis

769

Pagaminta Kanadoje! Su išoriniu skaitmeniniu valdymu
Pristatymas: 7,00
<

Pagaminta Kanadoje

 

 

Dėl didelio našumo ir patvarumo Wood‘s DS ir TDR serijos prietaisai tapo pačiais populiariausiais oro sausintuvais Skandinavijos šalyse, kuriuos pasirinko daugiau negu 300 000 klientų. Nė vienas jų nebuvo grąžintas dėl to, jog nepateisino vilčių, dėl ko drąsiai galime tvirtinti kad DS ir TDR serija - ypatingai aukštos klasės oro sausintuvai. Taipogi modelis DS28 buvo apdovanotas Švedijos Energetikos Agentūros kaip geriausiai pasirodęs bandymuose. 

DS ir TDR serijos prietaisai – tai visapusiškai tvirti oro sausintuvai, kurie ypač tinka naudoti rūsyje ar džiovinant skalbinius. Ideali apsauga nuo pelėsio. Sausinimo našumas yra didelis netgi tada, kai patalpos temperatūra siekia vos +50C. Aprūpintas tvirtais ratais, dėl kurių sausintuvas yra lengvai pervežamas, o jo lygus viršus gali būti panaudotas laikant skalbinių krepšį.

TDR28 ir TDR36 oro sausintuvai turi distancinį monitorių, kuriame integruotas drėgmės ir temperatūros sensoriai. Monitorius gali būti pastatytas kitoje patalpoje nei stovi pats oro sausintuvas - radijo bangomis jis perduos informaciją į oro sausintuvą, t.y. įjungs jį ar išjungs, priklausomai nuo to, ar reikia sausinti ar ne.

 

Techninės charakteristikos:

- Patalpoms iki 110 m2;

- Našumas - 28 L/parą prie 350C temperatūros ir 80% drėgmės;

- Našumas - 15 L/parą prie 200C temperatūros ir 70% drėgmės;

- Valdymas - Elektroninis (distancinis temperatūros sensorius ir monitorius);

- Oro filtras - apsauginis;

- Ventiliatoriaus greičiai - 2;

- Nominalus oro srautas - 197/347 m3/h;

- Galimybė nuvesti vandens nutekėjimą į drenažą - yra;

- Bakelio talpa - 10,4 litro;

- Laikmatis - nėra;

- Garso lygis - 38-48 dB;

- Darbinis temperatūros diapazonas - +5 +35 0C;

- Įtampa - 220-240V/50Hz;

- Energijos suvartojimas - 290W prie 200C ir 70% drėgmės lygio; 

- Energijos suvartojimas - 510W prie 350C ir 80% drėgmės lygio;

- Matmenys - 368 x 435 x 605 mm;

- Grynasis svoris - 23,5 kg.

- Metalinis korpusas

 

dviejų metų garantija

 

 

 

 

 

 

 

Oro sausintuvas arba drėgmės surinkėjas sugeria perteklinę drėgmę iš oro. Didžioji dalis drėgmės surinkėjų veikia tuo pačiu principu: oras traukiamas į prietaiso vidų ir labai greitai atvėsinamas, dėl ko drėgmė kondensuojasi, o tada ventiliatorius išsausintą orą išpučia laukan į patalpą. Kai kurie oro sausintuvai arba drėgmės surinkėjai turi absorbentą, kuris sugeria iš oro perteklinę drėgmę ir kaitinamas ją gariną. Iš oro išgautas vanduo yra renkamas į tam skirtą indą arba išleidžiamas laukan pro drenažo vamzdį (didžioji dalis drėgmės surinkėjų turi abu variantus).

Oro sausintuvas arba drėgmės surinkėjas dažniausiai statomas šiose padidintos drėgmės patalpose:

  • Rūsyje
  • Pusrūsyje
  • Džiovykloje
  • Virtuvėje
  • Miegamajame
  • Vonios kambaryje
  • SPA arba baseino patalpoje
  • Sandėlyje
  • Dirbtuvėje
  • Statybos aikštelėje

Jeigu jūsų patalpų drėgmės lygis yra didelis, tai oro sausintuvas arba drėgmės surinkėjas veiks galingiau ir ilgiau. Taigi jeigu jūs norite išsausinti didelį rūsį kuris yra drėgno klimato zonoje, jums prireiks galingesnio, komercinio (o gal netgi pramoninio) drėgmės surinktuvo skirto rūsiui, kuris efektyviai kovos su didele drėgme. Didelio našumo oro sausintuvai yra tinkamai parengti, kad galėtų susitvarkyti su dideliu drėgmės kiekiu. Tam tikri oro sausintuvai būna specialiai sukurti naudoti specifinėse vidaus patalpų vietose, tokiose kaip rūsys, pusrūsis ar džiovykla, vidaus baseinas arba spa zona ir t.t., taigi jūs galite pasirinkti prietaisą pagal savo specifinius poreikius. Be to, pramoniniai sandėlių sausintuvai yra sukurti ir pagaminti taip, kad sausintų dideles komercinės paskirties patalpas veiksmingai ir efektyviai.