ZERO Oro valytuvas (Winix)

Gamintojas: Winix (P. Korėja)

Patalpoms nuo 10 iki 99 m2,

Valymo kokybė 8,5 balo.

PlasmaWave ® jonizavimas,

329

Rekomenduojame! Komplekte 2 HEPA filtrai
Pristatymas: 3,00
<

WINIX ZERO Oro valytuvas yra sukurtas veikti bet kokioje namų aplinkoje ir pasiruošęs sugaudyti ore esančias dulkes, žiedadulkes, gyvūnų pleiskanas, dūmus, pelėsio sporas, lakiuosius organinius junginius ir įvarius buities kvapus. WINIX ZERO oro valytuvas gali būti naudojamas kambariuose iki 100 m2, o oro valymas susideda iš 4 pakopų sistemos sulaikančios kiek įmanoma daugiau nešvarumų:

 Plaunamo priešfiltrio skirto surinkti iš oro stambias dulkes, pūkus, plaukus ir kitus nešvarumus;

• Aktyvios anglies priešfiltrio, kuris naikina įvairius buitinius kvapus atsirandančius dėl maisto gamybos, gyvūnų ar dūmų;;

• Tikro 99,97% HEPA Filtro, valančio orą nuo įvairių alergenų tokių kaip: žiedadulkės, palėsio sporos, gyvūnų pleiskanos, dulkės, mikrobai ir dūmai. HEPA Filtras valo visas iki 0,3 mikrono dydžio siekiančias daleles.

• PlasmaWave ® patentuotos unikalios Winix technologijos, kuriai veikiant teigiami ir neigiami jonai suardo įvairių teršalų molekules.*

 

 WINIX ZERO yra vienas stlilingiausių oro valytuvų visoje rinkoje ir laimėjęs keletą pasaulinių dizaino apdovanojimų ("Reddot Design award" ir "Best Design award"). Oro valytuvas WINIX ZERO pasižymi dideliu efektyvumu ir aukščiausios klasės išvaizda.

 

 WINIX ZERO įmontuotas išmanusis dulkių ir kitų kietųjų dalelių jutiklis nuolatos reaguoja į patalpos užterštumą ir atitinkamai keičia oro valymo greitį. Galite pastatyti prietaisą ir nebesijaudinti dėl patalpų oro užterštumo, nes ZERO oro valytuvas užtikrins, kad oras namuose būtų visuomet švarus.

 

 Oro valytuve ZERO esantis šviesos jutiklis reaguoja į patalpose esantį apšvietimą ir atitinkamai keičia paties oro valytuvo skleidžiamos šviesos stiprumą. Oro valytuvui veikiant automatiniu režimu, šviesos jutiklis reaguoja į tamsią patalpą ir automatiškai įjungia miego režimą.

 

Techniniai parametrai:

- Maksimaliai patalpoms iki 99 m(optimalus veikimo plotas 40 m2);

- Filtrai - plaunamas priešfiltris; keičiamas aktyvios anglies priešfiltris - komplektacijoje 8 vnt; keičiamas HEPA filtras - komplektacijoje 2 vnt.

- Filtro keitimas - HEPA filtras keičiamas ne rečiau kas 12 mėn, o aktyvios anglies priešfiltrį reikia atnaujinti kas 3 mėnesius.

- Ventiliatoriaus greičiai - 4;

- Oro srautas - priklausomai nuo pasirinkto režimo 96 / 138 / 198 / 258 / 462 m3/val;

- Oro jonizavimas - yra, PlasmaWave®;

- Elektros energijos sąnaudos - iki 70 W;

- Jutikliai - dalelių jutiklis;

- Energijos taupymo sertifikatas (Energy Star) - taip;

- Triukšmo lygis - >27,8 dB (didėja priklausomai nuo greičio);

- Išmatavimai - 380 x 208 x 600 mm;

- Svoris - 7 kg;

 

CADR reitingas:

  • Dulkės - 243;
  • Žiedadulkės - 246;
  • Tabako dūmai - 232.

 

dviejų metų garantija

 

WINIX Oro valytuvo ZERO laimėti tarptautiniai dizaino apdovanojimai:
red dot dizaino apdovanojimas     dizaino apdovanojimas         

ZERO oro valytuvas yra sertifikuotas:

energy star sertifikatas            ecarf sertifikatas

 

 

oro valytuvas nuomai
Abejojate oro valytuvo suteikiama nauda? Išsinuomokite ir išbandykite prietaisą prieš pirkdami.

 

 

Oro valytuvai - patarimai kaip pasirinkti tinkamiausią?

 

Winix PlasmaWave® technologija *

 

Kas yra oro valytuvas?

Oro valytuvas yra paprastas įrenginys susidedantis iš ventiliatoriaus (ar keletos jų) ir specialių filtrų. Kadangi dauguma nešvarumų esančių ore yra tiesiog apčiuopiamos ir sulaikomos tačiau labai mažos dalelės, tai oro valytuvai gali mechaniškai atskirti šiuos teršalus cirkuliuojant oro srautą pro filtrus. Įprastai oro valytuvai nenaudoja daug elektros energijos, jų galingumas svyruoja nuo 4 iki 60 vatų priklusomai nuo oro valymo našumo ir papildomų funkcijų.

Kodėl man reikalingas oro valytuvas?

Oro tarša atsiranda iš labai didelio kiekio skirtingų šaltinių ir jeigu gyvenate mieste, didelė tikimybė jog jums jau reikia oro valytuvo. Kvėpuojant švaresniu oru geriau pailsima miego metu, pagerėja plaučių funkcionavimas ir bendrai visa sveikata. Jeigu kas nors šeimoje kenčia nuo alergijų, oro valytuvas gali būti labai naudingas nes iš oro pašalina įprasts alergens tokius kaip žiedadulkės, dulkės, gyvūnų plaukai ir pleiskanos, pelėsio sporos ir t.t.

Kokioje patalpos vietoje reikia statyti oro valytuvą?

Vieta, kurioje pastatysite prietaisą yra labai svarbi siekian maksimalaus efektyvumo. Švaraus oro pateikimo reitingas (CADR) ir optimalus patalpos plotas yra matuojami testuojant oro valytuvą tuščiame kambaryje, taigi jeigu pastatysite prietaisą po stalu, prie pat sienos arba tarp didelių baldų, sumažinsite oro valytuvo cirkuliuojamo oro srautą. Jeigu suteiksite prietaisui daugiau erdvės, jo efektyvumas pagerės. Taip pat turėkite omenyje, jog oro valytuvas efektyviai veikia tik tuomet kai patalpos durys ir langai laikomi uždari.

Į ką reikia atsižvelgti naudojant oro valytuvą?

Oro valytuvo filtrus reikia reguliariai keisti. Įprastai HEPA filtras po 1 metų veikimo būna stipriai užsiteršęs ir praradęs savo efektyvumą. Perkant oro valytuvą svarbu atsižvelgti į filtrų kainas, nes tai yra nemaža dalis pasikartojančių eksploatacinių išlaidų tenkančių efektyviam oro valymui. Kai kurie oro valytuvai turi keletą atskirų filtrų, o kai kurių filtrai būna kombinuoti (du arba trys viename). Jeigu tik galite, būtinai sužinokite filtrų kainą ir jų tarnavimo laiką prieš įsigydami oro valytuvą. Patartina išjungti oro valytuvą tuo metu kai siurbliuojate kambarius, tai gali stipriai prailginti filtrų tarnavimo laiką. Taip pat galite nusiurbti ant filtro priekinės dalies susirinkusias dulkes.