VENEZIA Mobilus kondicionierius (Wood's)

Gamintojas: Wood's (Švedija)

Patalpoms iki - 52 m2,

Šaldymo galingumas - 5,2 kW,

Šildymo funkcija - nėra

749
Šiuo metu prekės neturime!

Išparduota!
Pristatymas: 7,00
<

Perkant WOOD's mobilų kondicionierių DOVANOJAME montavimo rinkinį, kurio vertė 29 EUR!

 

   WOODs elegantiško ir akiai malonaus dizaino mobilus oro kondicionierius suteiks komfortą ištisus metus. Šis mobilus kondicionierius ne tik šaldo bet ir renka drėgmę. Naudojant oro kondicionierių drėgmės rinkimo rėžimu, arba jeigu patalpose yra ypatingai didelė drėgmė ir karštis, kondensatas renkasi prietaiso bakelyje. Pažangi WOODs įsijungimo-išsijungimo technologija leidžia kondicionieriui taupyti energiją veikiant budėjimo režimu.


   WOODs mobiliuose kondicionieriuose įmontuotas laikmatis leidžia nustatyti po kiek valandų prietaisas turėtų įsijungti ir kada turėtų išsijungti. Dėl to galėsite užprogramuoti prietaisą taip, kad prieš Jums grįžtant namo (iš darbo, kelionės ir t.t.) kondicionierius atliktų darbą ir Jūs galėtumėte netrukdomai džiaugtis vėsiu oru namuose.

 

   WOOD's pirmieji rinkoje sėkmingai įdiegė naujus gamtosauginius reikalavimus atitinkančias technologijas. WOODs mobiliuose oro kondicionieriuose naudojamos naujos, ekologiškos R290 dujos. Jos ne tik saugo gamtą, bet ir mažesnis jų kiekis leidžia padidinti prietaiso našumą net iki 20%.

 

Sąvybės:

 • Šaldymo, vėdinimo ir sausinimo funkcijos;
 • Automatinis veikimas;
 • Miego režimas;
 • Pageidaujamos temperatūros atmintis išjungus prietaisą;
 • Ekonomiškas budėjimo režimas;
 • Trijų greičių ventiliatorius;
 • Automatinis kondensato pašalinimas;
 • Paprastas montavimas;
 • Šiuolaikinis dizainas;
 • Nuotolinio valdymo pultas;
 • Įsijungimo/išsijungimo laikmatis;
 • Komplektacijoje montavimo reikmenys;

 

Techninės charakteristikos:

 

- Patalpoms iki - 52 m2;

- Šaldymo galingumas - 5,2 kW (18 000 BTU/h);

- Šaldymo energijos suvartojimo klasė - A;

- Elektros energijos sąnaudos (šaldant) - 2 kW;

- Maksimalus oro srautas - 680 m3/h;

- Oro sausinimo našumas - 52,8 l/24h;

- Ventiliatoriaus greičiai - 3;

- Laikmatis - yra;

- Triukšmo lygis veikiant šaldymo režimu - 55 dB;

- Įtampa - 230/50 V/Hz

- Oro išmetimo vamzdžio diametras - 150 mm;

- Oro išmetimo vamzdžio ilgis - 1,5 m;

- Matmenys -376 x 490 x 768 mm;

- Svoris - 32 kg.

 

dviejų metų garantija

Užregistruokite įsigytą oro sausintuvą gamintojo tinklapyje ir gausite 3 metų garantiją nemokamai! Registracijos nuoroda (spausti čia)

 

Mobilaus kondicionieriaus montavimas, montavimo rinkinys

 

Mobilieji oro kondicionieriai - mobilus kondicionierius leidžia Jums patogiai atvėsinti patalpas išvengiant sudėtingų remonto darbų. 

Mobilaus kondicionieriaus nauda

Mobilus oro kondicionierius įtraukia patalpos orą, jį atvėsina ir išpučia laukan į patalpą, tuo pačiu išpūsdamas šiltą orą laukan pro prijungtą žarną. Mobilaus kondicionierius įprastai turi valdymo skydeli, kuriame galite keisti kondicionieriaus veikimo parametrus, tokius kaip ventiliatoriaus greitis ar pageidaujama temperatūra.

Mobilieji oro kondicionieriai yra paprasta ir lanksti alternatyva montuojamiems kondicionieriams. Sukurtas vėsinti pavienes patalpas ir lengvai įrengiamas mobilus kondicionierius gali būti geras pasirinkimas patalpose, kuriose nėra ventiliacijos ar kondicionieriaus ir nėra galimybės jo įsirengti, arba jeigu tam tikrą patalpą vėsinti reikia labai retai. 

Lengvas įrengimas ir mobilumas, kurį suteikia kompaktiškas dizainas ir įrenginio apačioje įrengti ratukai, leidžia jums minimaliomis pastangomis pervežti mobilų kondicionierių iš vienos patalpos į kitą patalpą.

Kaip pasirinkti tinkamą mobilų kondicionierių?

Tinkamas mobilus oro kondicionierius leis Jums atvėsinti kambarį greitai ir efektyviai. Per silpnas mobilus kondicionierius tiesiog šaldys nepakankamai ir galimai pageidaujama temperatūra visai nebus pasiekta. Norėdami pasirinkti tinkamą mobilų oro kondicionierių pirmiausia išsimatuokite patalpos kurią norite vėsinti plotą. Jums taip pat reikia žinoti ir mobilaus kondicionieriaus BTU (British Thermal Unit) parametrą, kuris nurodo šilumos kiekį kurį kondicionierius gali pašalinti iš kambario. Kuo didesnis šis skaičius, tuo galingesnis šaldymas. Rekomenduojamas gyvenamų patalpų kambario plotas pagal mobilių kondicionierių BTU parametrą:

Turėkite omenyje, jog skirtingose patalpose nepaisant to paties ploto mobilaus kondicionieriaus efektyvumas gali skirtis, nes skiriasi patalpos langų kryptis, šilumos pralaidumo marža ir kiti papildomi niuansai didinantys temperatūrą.