VILNIUS, Algirdo g. 75  TEL.: +370 (652) 82882          
KAUNAS, Partizanų g. 27  TEL.: +370 (678) 80313; +370 (682) 66232

Šildymas

 

MASTER DYZELINIAI, DUJINIAI IR ELEKTRINIAI ŠILDYTUVAI

 

Oro šildytuvų tipai:

Dyzeliniai (skysto kuro) tiesioginio degimo šildytuvai - tiesioginio degimo dyzeliniai šildytuvai pasižymi labai dideliu efektyvumu ir gali akimirksniu išskirti labai daug šilumos. Dyzeliniai tiesioginio degimo šildytuvai geriausiai tinka naudoti atvirose arba labai gerai ventiliuojamose patalpose, tokiose kaip gamyklos, sandėliai, statybų aikštelės, įvairioms ūkio paskirtims. Master tiesioginio degimo dyzeliniai šildytuvai yra žinomi kaip labai efektyvūs ir tvirti bei tuo pačiu saugūs ir paprasti naudotis.

Dyzeliniai (skysto kuro) netiesioginio degimo šildytuvai - netiesioginio degimo dyzeliniai šildytuvai labai efektyviai šildo patalpas, o į patalpą išskiria tik visiškai švarų orą be jokių dūmų ar nesudegusių nesudegusio kuro. Degimo proceso metu dūmai ir dujos išmetami laukan pasinaudojant dūmtraukiu. Master dyzeliniai netiesioginio degimo šildytuvai labiausiai tinkami naudoti patalpose kur ventiliacija yra labai silpna arba jos visai nėra, parduotuvėse, renginių palapinėse, parodų salėse arba didelėse maisto ruošos erdvėse. Netiesioginio degimo dyzelinis šaldytuvas gali būti naudojamas prie jo prijungiant lanksčią šilumai atsparią žarną siekiant paskirstyti šiltą orą po kelias patalpas.

Dujiniai šildytuvai - Master dujiniai šildytuvai gali akimirksiu išskirti didelį kiekį šilumos. Dyzelinių šildytyvų eksploatacija yra pigi, o prietaisai yra patikimi ir labai efektyvūs. Mobilūs dujiniai šildytuvai labiausiai tinkami naudoti gerai ventiliuojamose patalpose, tokiose kaip statybų aikštelės, sandėliai, gamyklos, ūkio paskirties erdvės ir t.t. Dujiniai šildytuvai kainuoja pigiau negu dyzeliniai šildytuvai.

Elektriniai oro šildytuvai, kaloriferiai - Elektriniai ventiliatoriniai šildytuvai yra labai efektyvūs prietaisai, kurie gali būti labai plačiai naudojami įvairioms paskirtims. Elektriniai šildytuvai suteikia šilumą švariai, greitai ir saugiai. Elektriniai šildytuvai yra idealus pasirinkimas laikinam arba atsarginiam šildymui, kadangi jį yra paprasta naudoti, dažniausiai nereikia jokių montavimo darbų ir dauguma elektrinių šildytuvų yra visiškai mobilūs. Master elektriniai šildytuvai pagaminti tik iš sertifikuotų aukščiausios kokybės komponentų, kurie užtikrina jų veikimo patikimumą ir efektyvumą.

Infraraudonųjų spindulių šildytuvai - infraraudonųjų spindulių elektriniai šildytuvai gali saugiai ir neteršdami oro šildyti tiesiogiai tam tikrus objektus ar žmones. Elektriniai infraraudonųjų spindulių šildytuvai gali būti labai plačiai taikomi įvairioms patalpoms, tokioms kaip namai, parduotuvės ar ofisai. Taip pat būna ir infraraudonųjų spindulių dyzeliniai šildytuvai, kurie gali būti naudojami šildyti sienų ir dažų džiovinimui, atitirpinant sušalusius įrenginius ar vamzdžius, šildant darbo zonas.

Infraraudonųjų spindulių natūralaus šildymo plokštės - keramikiniai ar metaliniai infraraudonųjų spindulių šildytuvai greitai ir ekonomiškai gali suteikti papildomos šilumos ten kur jos labiausiai reikia. Infraraudonųjų spindulių šildymo plokštės pasižymi gražia išvaizda ir didele spalvų pasirinkimo gama. Infraraudonųjų spindulių šildymo plokštės naudojamos gyvenamose patalpose, ofisuose, parduotuvėse.