U300 oro valytuvas Winix

U300 Oro valytuvas (Winix)

Gamintojas: Winix (P. Korėja)

Patalpoms iki 66 m2,

Valymo kokybė 8 balai,

PlasmaWave ® jonizavimas

299

Optimalus pasirinkimas
Pristatymas: 3,00
<

 WINIX U300 Oro valytuvas naudoja aukščiausio lygio oro valymo technologijas, kurios valo orą nuo: Dulkių, Žiedadulkių, Dūmų, Pelėsio sporų, Gyvūnų pleiskanų, Pelėsio sporų, Organinių chemikalų ir Buitinių kvapų. Oro valytuvas U300 geriausiai tinka naudoti vidutinio dydžio gyvenamose patalpose, miegamojo kambariuose, ligoninės palatose ar ofisuose. Oras yra valomas 5 pakopų sistema susidedančia iš:

 

 Plaunamo priešfiltrio skirto surinkti iš oro stambias dulkes, pūkus, plaukus ir kitus nešvarumus;

• CleanCel ® technologijos. Priešfiltris padengiamas specialia danga, kuri veikia kaip anti-mikrobinis skydas neutralizuojantis bakterijas lietimosi metu.

Aukštos kokybės plaunamo Anglies filtro kuris sumažina lakiųjų organinių junginių kiekį ore ir naikina įvairius namų kvapus atsirandančius dėl maisto gamybos, gyvūnų ar dūmų;

• Tikro 99,97% HEPA Filtro, valančio orą nuo įvairių alergenų tokių kaip: žiedadulkės, palėsio sporos, gyvūnų pleiskanos, dulkės, mikrobai ir dūmai. HEPA Filtras valo visas iki 0,3 mikrono dydžio siekiančias daleles.

• PlasmaWave ® patentuotos unikalios Winix technologijos, kuriai veikiant teigiami ir neigiami jonai suardo įvairių teršalų molekules.*

 

 WINIX U300 įmontuotas išmanusis oro kokybės jutiklis nuolatos reaguoja į patalpos užterštumą ir atitinkamai keičia oro valymo greitį. Galite pastatyti prietaisą ir nebesijaudinti dėl patalpų oro užterštumo, nes U300 oro valytuvas užtikrins, kad oras namuose būtų visuomet švarus.

 

 Oro valytuve U300 esantis šviesos jutiklis reaguoja į patalpose esantį apšvietimą ir atitinkamai keičia paties oro valytuvo skleidžiamos šviesos stiprumą. Oro valytuvui veikiant automatiniu režimu, šviesos jutiklis reaguoja į tamsią patalpą ir automatiškai įjungia miego režimą.

 

Techniniai parametrai:

- Patalpoms iki 66 m2 (optimalus veikimo plotas 28 m2);

- Filtrai - keičiamas aktyvios anglies filtras, keičiamas HEPA filtras.

- Filtrų keitimas - ne rečiau kas 12 mėn.

- Ventiliatoriaus greičiai - 4;

- Oro srautas - iki 330 m3/val;

- Oro jonizavimas - yra, PlasmaWave®;

- Elektros energijos sąnaudos - iki 60 W;

- Jutikliai - lakiųjų organinių junginių jutiklis;

- Energijos taupymo sertifikatas (Energy Star) - taip;

- Triukšmo lygis - >26 dB (didėja priklausomai nuo greičio);

- Išmatavimai - 264 x 411 x 548 mm;

- Svoris - 6 kg;

- Komplektacijoje yra nuotolinio valdymo pultas

 

CADR reitingas:

  • Testuojamas plotas - 30 m2;
  • Dulkės - 197;
  • Žiedadulkės - 214;
  • Tabako dūmai - 197.

 

dviejų metų garantija

 

U300 oro valytuvas yra sertifikuotas:

energy star sertifikatas       aham sertifikatas     ecarf sertifikatas

 

 

oro valytuvas nuomai
Abejojate oro valytuvo suteikiama nauda? Išsinuomokite ir išbandykite prietaisą prieš pirkdami.

 

 

Oro valytuvai - patarimai kaip pasirinkti tinkamiausią?

Oro valytuvas U300 WINIX

 

* Winix PlasmaWave® technologija

 

 

Kas yra oro valytuvas?

Oro valytuvas yra paprastas įrenginys susidedantis iš ventiliatoriaus (ar keletos jų) ir specialių filtrų. Kadangi dauguma nešvarumų esančių ore yra tiesiog apčiuopiamos ir sulaikomos tačiau labai mažos dalelės, tai oro valytuvai gali mechaniškai atskirti šiuos teršalus cirkuliuojant oro srautą pro filtrus. Įprastai oro valytuvai nenaudoja daug elektros energijos, jų galingumas svyruoja nuo 4 iki 60 vatų priklusomai nuo oro valymo našumo ir papildomų funkcijų.

Kodėl man reikalingas oro valytuvas?

Oro tarša atsiranda iš labai didelio kiekio skirtingų šaltinių ir jeigu gyvenate mieste, didelė tikimybė jog jums jau reikia oro valytuvo. Kvėpuojant švaresniu oru geriau pailsima miego metu, pagerėja plaučių funkcionavimas ir bendrai visa sveikata. Jeigu kas nors šeimoje kenčia nuo alergijų, oro valytuvas gali būti labai naudingas nes iš oro pašalina įprasts alergens tokius kaip žiedadulkės, dulkės, gyvūnų plaukai ir pleiskanos, pelėsio sporos ir t.t.

Kokioje patalpos vietoje reikia statyti oro valytuvą?

Vieta, kurioje pastatysite prietaisą yra labai svarbi siekian maksimalaus efektyvumo. Švaraus oro pateikimo reitingas (CADR) ir optimalus patalpos plotas yra matuojami testuojant oro valytuvą tuščiame kambaryje, taigi jeigu pastatysite prietaisą po stalu, prie pat sienos arba tarp didelių baldų, sumažinsite oro valytuvo cirkuliuojamo oro srautą. Jeigu suteiksite prietaisui daugiau erdvės, jo efektyvumas pagerės. Taip pat turėkite omenyje, jog oro valytuvas efektyviai veikia tik tuomet kai patalpos durys ir langai laikomi uždari.

Į ką reikia atsižvelgti naudojant oro valytuvą?

Oro valytuvo filtrus reikia reguliariai keisti. Įprastai HEPA filtras po 1 metų veikimo būna stipriai užsiteršęs ir praradęs savo efektyvumą. Perkant oro valytuvą svarbu atsižvelgti į filtrų kainas, nes tai yra nemaža dalis pasikartojančių eksploatacinių išlaidų tenkančių efektyviam oro valymui. Kai kurie oro valytuvai turi keletą atskirų filtrų, o kai kurių filtrai būna kombinuoti (du arba trys viename). Jeigu tik galite, būtinai sužinokite filtrų kainą ir jų tarnavimo laiką prieš įsigydami oro valytuvą. Patartina išjungti oro valytuvą tuo metu kai siurbliuojate kambarius, tai gali stipriai prailginti filtrų tarnavimo laiką. Taip pat galite nusiurbti ant filtro priekinės dalies susirinkusias dulkes.