Neb 6500 centrifuginis oro drekintuvas Cuoghi

NEB 6500 Centrifūginis oro drėkintuvas (Cuoghi)

Gamintojas: CUOGHI (Italija)

Patalpoms iki 650 m2,

Našumas - 6500 ml/val,

Centrifūginis

1,059

Pristatymas: 5,00
<

NEB serijos adiabatiniai oro drėkintuvai vandenį skaido centrifūgos pagalba. Tai prietaisai, kuriems nereikia jokios papildomos įrangos – aukšto slėgio vandens siurblio ar suspausto oro kompresoriaus. Centrifūgos pagalba sukuriama labai smulki dulksna paskleidžiama ore, labai greit išgaruoja ir taip drėkina bei vėsina patalpą.

Centrifūginius oro drėkintuvus lengva montuoti, prižiūrėti ir valyti, taip pat yra aprūpinti oro filtru, saugančiu prietaisą nuo pašalinių objektų patekimo į vidų. Prietaisą galima montuoti prie sienos arba kabinti ant lubų – tam komplekte yra visi reikiami tvirtinimo elementai.

NEB serijos oro drėkintuvuose išspręsta pelėsio atsiradimo ir bakterijų kaupimosi stovinčiame vandenyje problema – vandens bakelis, kuris užsipildo drėkinimo metu, labai mažas (0,055 l – vandens stiklinė) ir yra automatiškai ištuštinamas, kai prietaisas nustoja veikti. Tai leidžia dažnai keisti vandenį bakelyje ir drėkinti patalpas visada šviežiu ir švariu vandeniu.

Naudotis NEB 6500 labai lengva. Išgarinamo vandens kiekis gali būti reguliuojamas nuo 1500 iki 6500 ml per valandą. Oro drėkintuvas gali būti pildomas geriamuoju vandentiekio arba deminiralizuotu vandeniu. Taip pat prie prietaiso papildomai galima jungti kaitinimo elementą, kuris leidžia jam veikti net prie -2 oC. Tai puikus drėkintuvas patalpoms, kur turi būti vėsu ir drėgna, pavyzdžiui, daržovių ir vaisių sandėliai, taip pat spaustuvės, šiltnamiai, tekstilės pramonė ir t. t.

 

Techniniai parametrai:

 

Drėkinimo našumas – nuo 1500 iki 6500 ml/val. (iki 156 L/parą);

Tinka patalpoms iki - 650 m2;

Drėkinimo tipas - centrifūginis;

Valdymas - mechaninis;

Automatinis drėgmės lygio palaikymas - nėra;

Elektros energijos sunaudojimas – 220W (290W naudojant papildomą kaitinimo elementą);

Veikimo temperatūra - +1... +35 oC (-2... + 35 oC naudojant papildomą kaitinimo elementą);

Oro srautas – 280 m3/val.

Išmatavimai – 565 x 504 x 544 mm;

Svoris – 17,6 kg;

Įtampa - 230V/50Hz.

 

vienų metų garantija