Šaltų garų oro drėkintuvai

 

Ši video apžvalga skirta šaltų garų oro drėkintuvų pristatymui. Joje pateikiame šaltų garų principu veikiančių drėkintuvų privalumus ir trūkumus bei jų panaudojimo galimybes.

Šaltų garų drėkintuvai dar kitaip vadinami garintuvai drėkiną orą natūraliu būdu įtraukdami sausą, o išpūsdami jau iš karto drėgną orą, panaudojant specialius drėkinimo filtrus. Tokio tipo drėkintuvai ant aplink esančių baldų nepalieka kalkių nuosėdų, paskirsto drėgmę tolygiai po patalpą, naudoja labai mažai elektros energijos, nereikalauja ypatingos priežiūros ir gali būti statomi ant grindų. 

Labiausiai dėmesio vertas ir mūsų rekomenduojamas šaltų garų drėkintuvas yra šveicarų kompanijos Stylies modelis Orion. Šis kompaktiškas oro drėkintuvas yra vienas populiariausių ir geriausiai vertinamų visame pasaulyje. Orion drėkintuvas turi du drėkinimo intensyvumo pasirinkimus, o pirmu greičiu veikia ypač tyliai dėl ko galėsite jį naudoti ir miegamojo kambaryje. Drėkintuvas naudoja specialias sidabro technologijas bakterijų naikinimui vandenyje, o stalčiukas eteriniams aliejams leidžia paskleisti po patalpą jūsų megstamą aromatą. Oro drėkintuve galite pasirinkti pageidaujamą drėgmės lygį ir prietaisas automatiškai stengsis išlaikyti šį parametrą nedrėkindamas per daug bei neleisdamas orui išsausėti. Orion oro drėkintuvo eksploatacija ir priežiūra yra paprasta.

Klientams ieškantiems oro drėkinimo didelėse patalpose, arba ypatingai sausose ir stipriai vėdinamose patalpose siūlome oro drėkintuvą PCMH 45 Hale. Šis oro drėkintuvas sukurtas specialiai ofisams ir spaustuvėms, tačiau gali būti naudojamas visur kur tik reikia galingo drėkinimo.  Dėl didelio vandens rezervuaro prietaisas gali veikti ilgą laiką, o galimybė drėkintuvą prijungti prie vandentiekio sistemos leidžia užtikrinti ištisinį nepertraukiamą drėkinimą. Oro drėkintuvo naudojimas ir valdymas yra labai paprastas, o įmontuotas drėgmės jutiklis automatiškai išlaiko pageidaujamą drėgmės lygį.