AD20 ir AD30 Wood's - drėgmės surinkėjo apžvalga

 

AD serijos hibridiniai oro sausintuvai - valytuvai yra patys universaliausi tarp Wood’s oro modelių ir vieni iš technologiškai pažangiausių rinkoje. Įrenginys Jūsų namuose rūpinsis ne tik geru drėgmės lygiu bet ir švariu, kokybiškesniu oru. Šią AD oro sausintuvų valytuvų seriją sudaro du modeliai, AD20 ir AD30. Nors kaip matote abiejų oro sausintuvų išvaizda yra vienoda, tačiau AD30 turi galingesnį drėgmės surinkimą, iki 25 litrų per parą. Tuo tarpu AD20 modelis gali surinkti iki 20 litrų kondensato per per tą patį laiką. Skiriasi ir gamintojo nurodomas maksimalus panaudojimo plotas, AD30 iki 120 m², o AD20 nedaugiau 100 m².

 

Abu oro sausintuvai valytuvai puikiai tinka susiduriantiems su drėgmės pertekliaus ir kokybiško oro trūkumo problema namuose. Oro sausinimo funkcija sumažins drėgmės perteklių, kuris atsiranda džiovinant skalbinius, prausiantis, gaminant maistą ar tiesiog kvėpuojant, o oro valymas naudojant specialų wood’s patentuotą filtrą šalins iš oro bakterijas, pelėsio sporas, dulkes ir kitus nešvarumus. Pagal higienos normas, namuose drėgmės lygis turėtų būti žemiau 60%, o viršijant šį lygį ant langų gali susidaryti kondensatas ar atsirasti pelėsis. Jeigu dvejojate ar oro sausintuvas galės išspręsti Jus varginančias drėgmės problemas, bet nežinote koks drėgmės lygis yra Jūsų namuose, tai parodys paprastas ir nebrangus drėgmės matuoklis. Pateikiame nuorodą į mūsų rekomenduojamą drėgmės matuoklį.

 

AD serijos modeliai oro sausinimui naudoja kompresorių. Kaip ir kiti kompresoriniai oro sausintuvai, jie turi labai gerą surenkamos drėgmės ir sunaudojamos elektros santykį. Kuo patalpose yra šilčiau ir kuo daugiau drėgmės, tuo efektyviau jie veikia ir stengiasi greitai atstatyti komfortabilias patalpos oro sąlygas. Patalpos oras yra įtraukiamas vidun pro nugarinėje pusėje esančias groteles. Pirmą oro valymo dalį atlieka stambesniems nešvarumams surinkti skirtas apsauginis filtras. Šis filtras nėra keičiamas, jį reikia reguliariai valyti nusiurbiant nešvarumus ar išplaunant.

 

Už jo rasite keičiamą aktyvių jonų hepa filtrą, kuris valo iš oro daleles siekiančias vos 0,3 mikrometro. Tai yra 3000 kartų mažesnis dydis nei milimetras ir 50 kartų mažiau nei bakterija. Dėl patentuotos technologijos šis aktyvių jonų hepa filtras gali pasiekti tokį filtravimo našumą neblokuodamas oro srauto. Tai lemia mažesnes elektros energijos sąnaudas ir mažesnį triukšmo lygį filtravimo metu. Gamintojas rekomenduoja oro valymo filtrą keisti ne rečiau nei kartą metuose. Pateikiame nuorodą keičiamo oro filtro įsigijimui.

 

Rinkoje yra keletas ir kitų oro sausintuvų turinčių HEPA filtrą orui valyti, tačiau juose filtrai būna nedideli bei mažesnio efektyvumo todėl nei vieno iš jų filtravimas negali prilygti AD hibridinių modelių filtrams. Šios technologijos filtrus Wood’s naudoja ir savo kuriamuose oro valytuvuose, todėl galite būti tikri, šis įrenginys iš tiesų gerai atliks ne tik oro sausinimo funkciją bet ir oro valymo. AD serijos modeliai turi dideles, keturių litrų talpas kondensato surinkimui. Talpai prisipildžius vandens, įrenginys sustoja sausinti orą ir praneša jog surinktą kondensatą reikia išpilti laukan. Talpos turi dangtelius, apsaugančius nuo vandens išpylimo per kraštą ištraukimo ar nešimo metu, bei patogią rankeną pernešimui. Be to šiuose oro sausintuvuose galėsite prijungti drenažo žarnelę tiesioginiam vandens nutekėjimui. Tokiu atveju nebereikės reguliariai ištuštinti talpos, o vanduo tekės laukan savaime. Tai labai pravarti funkcija, kai įrenginys naudojamas namuose, kur nėra nuolat gyvenama.

 

Oro sausintuvo valytuvo AD valdymas yra viršutinėje dalyje. Dideliame ekranėlyje matysite patalpos drėgmės lygį, o oro kokybės indikatorius parodys kaip stipriai yra užterštas patalpos oras. Naudodami įrenginį galite pasirinkti ar norite oro valymo kartu su oro sausinimu, ar tik oro valymo. Šie modeliai turi kelis veikimo pasirinkimus. Pirmiausia tai automatinis veikimas, kurį pasirinkus prietaisas pats didina arba mažina savo veikimo intensyvumą atsižvelgdamas į patalpos oro sąlygas. Veikiant drėgmės surinkimo režimu, įrenginys siekia palaikyti patalpoje žemesnį nei šešiasdešimt procentų lygį, o oro valymo režimu, jis didins greitį reaguodamas į didesnį nešvarumų kiekį ore. Paprasto veikimo funkcija leis jums patiems pasirinkti norimą patalpoje drėgmės lygį ir ventiliatoriaus sukimosi greitį. Pasirinkus tylaus veikimo funkciją, kad keltų kuo mažiau triukšmo, įrenginys naudos lėčiausią ventiliatoriaus pūtimo greitį, o oro kokybės indikatorius nebešvies.

 

Aktyvavus drabužių džiovinimo funkciją, įrenginys ištisai sausins patalpos orą nereaguodamas į drėgmės lygį, o ventiliatorius veiks maksimaliu savo greičiu sparčiai maišydamas patalpos orą ir siekdamas kuo greitesnio skalbinių džiūvimo. Pageidaujamas drėgmės lygis keičiamas kas penkis procentus. Keičiant norimą drėgmės lygį skaičius mirksi, o jam nustojus mirksėti rodomas šiuo metu patalpoje esantis drėgnumas. AD oro sausintuvuose valytuvuose galite nustatyti kiek valandų norite jog įrenginys veiktų ir tada visiškai išsijungtų. Galima pasirinkti nuo vienos iki dvylikos valandų veikimą. Ventiliatoriaus mygtuku keisite oro srauto pūtimo greitį, o šalia esantis mygtukas keičia oro srauto pūtimo kampą. Valdyme taip pat yra užrakto funkcija apsauganti įrenginio valdymą nuo netyčinių mygtukų paspaudimų.

 

Wood’s AD serijos oro sausintuvai valytuvai yra universalūs ir ilgaamžiai gaminiai, todėl gamintojas jums siūlo galimybę pratęsti įrenginio garantiją net iki šešių metų nemokamai. Tam pakanka užregistruoti įsigytą įrenginį gamintojo tinklapyje ir reguliariai kas metus pakeisti oro valymo filtrą. Daugiau informacijos, kaip tai padaryti rasite informaciniame lapelyje prekės pakuotėje bei šioje nuorodojeŠvedijos kompanija Wood’s - tai specializuotas gamintojas kuriantis patikimus ir energiją taupančius drėgmės surinkėjus. 

 

Oro sausintuvus - valytuvus įsigyti galite paspaudę šias nuorodą - Oro sausintuvas AD20; Oro sausintuvas AD30.

Taip pat siūlome pažiūrėti ir kitas mūsų paruoštas apžvalgas, apie namų klimatą gerinančią įrangą, kurias rasite mūsų Youtube kanale arba mūsų tinklapyje Orosprendimai.lt.