Apie mus

Apie mus Orosprendimai.lt

 

Oras - gyvybiškai svarbi detalė žmonijai ir visai planetos gyvybei. Vis daugiau žmonių pasaulyje ima domėtis įkvėpiamo oro kokybe ne tik lauke, bet ir vidaus patalpose, kur žmogus praleidžia didžiąją dalį savo gyvenimo. Tinkamas oras ne tik apsaugo nuo ligų ar alergijų, bet ir pagerina žmonių savijautą, koncentraciją, poilsį ar netgi mažina išlaidas.

 

Nuoširdžiai Jums dėkojame, kad apsilankėte mūsų tinklapyje ir domitės mūsų produkcija.

 

Orosprendimai.lt - specializuotas mikroklimato įrangos pardavėjas. Mūsų produktus galima gyvai apžiūrėti firminiuose "ORO sprendimai" salonuose Vilniuje ir Kaune. Tiekiamos mikroklimato įrangos asortimentą sudaro:

 

MISIJA

Klientams siūlome patikimus ir laiko išbandytus įrenginius. Profesionalūs ir įrangą puikiai išmanantys specialistai pakonsultuos ir padės pasirinkti tinkamiausią sprendimą Jūsų patalpų oro klimato gerinimui. Pas mus klientas gaus aiškiai suprantamą informaciją apie įrangos veikimą, skirtingų technologijų ypatumus ir bus atsakyta visus su prekiaujama įranga susijusius klausimus. Atstovaujame tik patikimus ir profesionalius savo srities gamintojus, kurių dauguma jau yra sulaukę tarptautinio pripažinimo. Pasinaudodami tiek socialinėmis medijomis, tiek žiniasklaida nuolatos investuojame į vartotojų švietimą, o mūsų tinklapyje www.orosprendimai.lt stengiames kuo patraukliau ir suprantamiau pateikti informaciją tiek apie produktus, tiek apie įvairius vidaus oro kokybės niuansus.

 

APIE KOMPANIJĄ

Įmonė UAB "VP sprendimai" jau nuo 2005 metų specializuojasi patalpų klimato kokybės gerinimo srityje. Platus asortimentas tiek kainų, tiek gaminių techninių sąvybių atžvilgiu patenkins kiekvieno kliento poreikius. Esame viena didžiausių įmonių Baltijos šalyse dirbanti oro sausinimo, oro drėkinimo ir oro valymo srityse.

Mūsų filialai kitose šalyse:

 

Sekite mus socialiniuose tinkluose:

     

 

PARTNERIAI

Orosprendimai.lt partnerių žemėlapis

 

VADOVAS

Orosprendimai.lt vadovas Deividas Kasperas

 

Deividas Kasperas

 

- Optimali drėgmė namuose, ne tik apsaugos Jusų turtą nuo nepageidaujamo kondensato, pelėsio ar medžiagų irimo poveikio, tačiau svarbiausia, jog leisdami laiką gerame ore mažiau pavargsite, išliksite sveikesni bei laimingesni!