ANTARES Stylies - oro drėkintuvo apžvalga

 

Šioje video apžvalgoje pristatome jums šveicarų kompanijos Stylies šaltų garų drėkintuvą Antares. Gamintojas rekomenduoja šį oro drėkintuvą ne didesnei nei 60 m² patalpai, o šaltos žiemos metu drėkintuvo Antares efektyvumo įprastai pakanka iki 30 m² kambariui. Drėkintuvas puikiai tiks nedidelei svetainei, miegamojo ar vaikų kambario oro drėkinimui.

 

Ypač sauso oro salygomis Antares drėkintuvas maksimaliu režimu gali išgarinti iki 480 - ies mililitrų vandens per valandą. Patalpoje kylant drėgmės lygiui išdrėkinamo vandens našumas mažėja kaip ir visuose šaltų garų drėkintuvuose todėl galėsite nesijaudinti, kad įrenginys pernelyg daug pridrėkins patalpą. Į šį drėkintuvą telpa 6 litrai vandens. Nepaisant aukšto oro drėkintuvo efektyvumo, jo elektros energijos sąnaudos yra vienos mažiausių rinkoje ir tai yra vienas pagrindinių šio modelio privalumų. Oro drėkintuvas yra lengvai užpildomas vandeniu, tiesiog pro jo viršuje esančią angą. Vandens bakeliui ištuštėjus drėkintuvo priekinėje dalyje esantis indikatorius užsidegs raudona spalva ir informuos vartotoją.

 

Antares modelis oro drėkinimui naudoja specialų filtrą. Šis filtras sukasi vandenyje, taip prisigerdamas drėgmės, kurią perduoda pro drėkintuvą judančiam oro srautui. Su ventiliatoriaus pagalba sausas patalpos oras yra įtraukiamas vidun ir išpučiamas jau drėgnas. Šaltų garų principu veikiantys drėkintuvai nepalieka patalpoje kalkių nuosėdų, nes orą drėkina natūraliai, perduodami vien tik drėgmę be jokių vandenyje esančių priemaišų. 

 

Antares oro drėkintuvo priežiūra yra viena paprasčiausių. Drėkinimo filtras gali būti plaunamas skalbyklėje, o jam susidevejus keičiamas nauju. Įprastai drėkinimo filtras keičiamas kas metus, priklausomai nuo vandens kokybės ir naudojimo intensyvumo. Antares vandens rezervuaras yra saugus plauti indaplovėje. Drėkintuvo talpoje rasite specialios technologijos mikrobų dauginimąsi stabdantį kubelį. Šį vandens higienai palaikyti skirtą kubelį reikia keisti kas metus.

 

Drėkintuvas Antares turi specialų vamzdelį su kempine, kuri skirta eterinių aliejų garinimui. Tiesiog užlašinkite kelis lašus norimo aromato ir mėgaukitės sveiku ir kokybišku patalpos oru.

 

Paprastą drėkintuvo valdymą greitai perpras bet kuris vartotojas. Automatinis oro drėkintuvo veikimo režimas yra labai patogus, kuriam veikiant drėkintuvas stengiasi išlaikyti patalpoje komfortabilias oro sąlygas. Drėkintuve taip pat yra ir galimybė pačiam vartotojui pasirinkti norimą veikimo greitį. Didėjant ventiliatoriaus oro pūtimui, didės ir išgarinamo vandens našumas, bet tuo pačiu didės ir triukšmo lygis. Jeigu patalpa yra labai sausa, rekomenduojame naudoti drėkintuvą kuo didesniu greičiu sumažinant jį tik nakties metu.

 

Pasirinkus naktinį režimą drėkintuvo apšvietimas bus išjungiamas suteikiant kuo daugiau komforto miego metu. Pasinaudojant Antares drėkintuvo laikmačiu galite iš anksto nustatyti po kiek valandų drėkintuvas turėtų išsijungti ir nustoti drėkinti patalpą.

 

Paskutinė, bet tikrai ne prasčiausia drėkintuve esanti funkcija yra oro jonizavimas. Įjungus oro jonizavimo veikimą  į patalpą bus skleidžiami jonai, kurie gerins bendrą žmogaus savijauta, mažins alergenų, tokių kaip dulkės, žiedadulkės ar pelėsio sporos, kiekį ore, neutralizuos elektrostatinius laukus.

 

Drėkintuvo Antares gamintojas Stylies - tai specializuota oro gerinimo įrangos kompanija iš Šveicarijos gaminanti patikimus ir energiją taupančius produktus. Svarbus argumentas sprendžiant, kurį oro drėkintuvą pasirinkti gali būti tai, jog ANTARES oro drėkintuvui suteikiama 3 metų garantija!

 

Oro drėkintuvą įsigyti galite paspaudę šią nuorodą - Oro drėkintuvas ANTARES Stylies

Taip pat siūlome pažiūrėti ir kitas mūsų paruoštas apžvalgas, apie namų klimatą gerinančią įrangą, kurias rasite mūsų Youtube kanale arba mūsų tinklapyje Orosprendimai.lt.