HELOS Stylies - oro drėkintuvo apžvalga

 

Oro drėkintuvas HELOS Stylies iš Šveicarijos - tai nedidelis šaltų garų principu veikiantis drėkintuvas, puikiai tinkantis miegamojo ar vaikų kambariui. Gamintojas siūlo HELOS drėkintuvą naudoti mažesnėje nei 45 m² patalpoje. Lietuviškame klimate šaltuoju metų laiku šis drėkintuvas optimaliausiai tinka kambariui iki 25 m². Oro drėkintuvas HELOS veikia šaltų garų principu. Drėgmė natūraliai perduodama į orą naudojant specialius filtrus. Kaip ir kiti šaltų garų drėkintuvai HELOS neskleidžia po patalpą kalkių nuosėdų ir nesukuria miglos efekto kambaryje. Priešingai nei ultragarsiniai drėkintuvai, HELOS drėkintuvą galima laikyti ant grindų nesibaiminant kad aplink jį atsiras kondensatas.

 

Gamintojas nurodo jog Helos drėkintuvas maksimaliai gali išdrėkinti iki 300 ml vandens per valandą. Šitoks efektyvumas pasiekiamas patalpoje esant labai sausam ir šiltam orui, kai drėgmės lygis nesiekia 25% o temperatūra viršija 25°C. Pasiekus minimalią rekomenduojamo drėgmės lygio ribą 40%, drėkintuvas galės išgarinti iki 180 ml per valandą veikdamas maksimaliu režimu. Vienas pagrindinių HELOS oro drėkintuvo privalumų lyginant su panašaus efektyvumo modeliais, tai labai mažos elektros energijos sąnaudos. Veikdamas maksimaliu režimu šis drėkintuvas naudoja vos 6 vatus energijos todėl vieną kilovatvalandę elektros sunaudos tik po 160 valandų veikimo. Tai iš tiesų yra didelis skirtumas, nes kiti panašūs drėkintuvai naudoja nuo 3 iki 10 kartų daugiau elektros.

 

HELOS drėkintuvo viršutinėje dalyje yra valdymas ir ekranėlis rodantis patalpos drėgnumo sąlygas. Naudodami drėkintuvą galite pasirinkti automatinio veikimo funkciją, kurios metu drėkintuvas pats koreguos veikimo greitį ir automatiškai palaikys suprogramuotą drėgmės lygį. Įjungus automatinį režimą, drėkintuvas veiks didesniu greičiu kol oras bus labai sausas, o drėgnumui artėjant prie suprogramuoto lygio, veikimo greitis sumažės. Vietoje automatinio veikimo funkcijos galite nustatyti patys savo norimos drėgmės ir greičio parametrus. Drėkintuvas turi tris intensyvumo lygius, kuriais keičiamas ne tik drėkinimo pajėgumas bet ir triukšmo lygis. Kuo daugiau oro ventiliatoriai pratraukia pro drėkinimo filtrus, tuo greičiau yra išdrėkinamas vanduo. Pagal higienos normas patalpose rekomenduojamas bent keturiasdešimties procentų drėgmės lygis. Drėkintuve taip pat galite įjungti laikmatį ir pasirinkti valandų skaičių po kurių drėkintuvas išsijungtų. Paspaudus naktinio režimo mygtuką apšvietimas priges ir netrikdys Jūsų nakties metu.

 

HELOS oro drėkinimui naudoja du filtrus. Šie filtrai prisigeria drėgmės ir perduoda ją pro įrenginį judančiam oro srautui. Drėkinimo filtrus reiktų keisti ne rečiau nei kas 3 mėnesius, priklausomai nuo naudojimo intensyvumo ir vandens švarumo. Drėkintuvo talpą plaukite reguliariai, kad joje nesikauptų bakterijos ar kitos vandenyje esančios priemaišos. Drėkintuvo higieną išlaikyti padės ir viduje esantis specialus mikrobų plitimą stabdantis kubelis. Šį kubelį rekomenduojama keisti kas metus. HELOS drėkintuvas viduje turi specialų stalčiuką į kurį galima lašinti eterinius aliejus. Įlašinkite vos kelis lašus norimo aromato ir mėgaukitės namų komfortu.

 

Verta atkreipti dėmesį jog šiam oro drėkintuvui yra suteikiama 3 metų garantija. Stylies - tai specializuotas oro gerinimo įrangos gamintojas iš Šveicarijos, kurio stilingi gaminiai pasižymi išskirtinai žemomis elektros energijos sąnaudomis ir veikimo efektyvumu. 

 

Oro drėkintuvą įsigyti galite paspaudę šią nuorodą - Oro drėkintuvas HELOS Stylies

Taip pat siūlome pažiūrėti ir kitas mūsų paruoštas apžvalgas, apie namų klimatą gerinančią įrangą, kurias rasite mūsų Youtube kanale arba mūsų tinklapyje Orosprendimai.lt.