Išdžiovinkite skalbinius sutaupydami 55% energijos

Kai didžiausias Švedijos vilų žurnalas „Villalivet“ išbandė, kuris metodas yra efektyviausias skalbinių džiovinimui patalpose, bandyme Wood's oro sausintuvas buvo geriausias. Bandymas atliktas išskalbus 4 kg. medvilninių rankšluosčių 40 laipsnių temperatūroje ir išdžiovinus lygiavertėmis sąlygomis, trijose skirtingose kambario temperatūrose. Be Wood’s sausintuvo į bandymą buvo įtraukta drabužių džiovyklė, drabužių džiovinimo spinta ir šildymo ventiliatoriai*. Bandymų rezultatai aiškiai rodo, kad džiovinant skalbinius džiovyklos sausintuvu LD40 sutaupoma 55-587% energijos, lyginant su kitais būdais.

Štai ką apie bandymo rezultatus sako žurnalas Villalivet:
„Pats geriausias energijos suvartojimo požiūriu yra oro sausintuvas Wood’s LD40 lyginant su drabužių džiovykle ir drabužių džiovinimo spinta kurie liko antroje vietoje. Drabužių džiovykle ir drabužių džiovinimo spinta sunaudojo vidutiniškai 55% daugiau energijos nei oro sausintuvas." Pamatykite žurmalą čia.

 

Villalivet žurnalas

 

Elektros kainoms kylant į viršų, namų ūkiai ieško būdų, kaip taupyti energiją

Rūsyje arba žiemą, kai šalta, pakabintų skalbinių džiovinimas gali užtrukti neįtikėtinai ilgai. Drabužių džiovinimo spintos ir drabužių džiovyklės jau seniai buvo sprendimas, tačiau esant šiandieninėms elektros kainoms, tai yra brangu. Naudodami Wood‘s sausintuvą LD40 skalbinius išdžiovinsite švelniai ir taupydami energiją. Jis sunaudoja 55 % mažiau energijos nei artimiausi konkurentai. Be to, jis taip pat išpučia šiltą, sausą orą, kuris padidina temperatūrą patalpoje ir išsausina ją iki optimalaus lygio. LD40 pagamintas Švedijoje, turi ilgiausią garantiją rinkoje net iki 10 metų!

 

LD oro sausinuvo palyginimas

 

Apie Wood’s džiovinimo patalpų sausintuvus

„Wood's“ džiovinimo patalpų sausintuvai yra specialiai sukurti skalbiniams džiovinti ir tuo pačiu metu sausinti orą. Skalbinių džiovinimas sausintuvu tinka visiems namams, nes iš skalbinių kylančia drėgme yra pasirūpinta ir nesusidaro kondensatas bei kitų su drėgme susijusių problemų.

Džiovinimo patalpų sausintuvai yra geriausias pasirinkimas

Džiovinant skalbinius patalpoje, nepašalinant susidariusios drėgmės, gali atsirasti drėgmės pažeidimų, atsirasti pelėsis, nemalonus kvapas ir pablogėti patalpų klimatas. Skalbinių džiovinimas lauke yra gana retesnis šaltesnio klimato sąlygomis (ir daugelis jo atsisako net vasarą dėl alergijos žiedadulkėms). Dar vienas džiovinimo patalpų sausintuvų privalumas – tai, kad nesidėvi drabužiai ir tekstilė. Čia galite perskaityti daugiau patarimų, kaip tvariai džiovinti skalbinius patalpose.


* Remiantis vidutine verte tarp trijų skirtingų patalpų temperatūrų bandymuose, LD40 vidutinės energijos sąnaudos yra 0,97 kWh; – 50 procentų žemiau už šilumos siurblio džiovykles kurios atsidūrė antroje vietoje.