Mobilaus kondicionieriaus montavimas

mobilaus kondicionieriaus montavimas

   Žmonėms namuose naudojantiems mobilius oro kondicionierius iškyla problema, kur nuvesti šilto oro išpūtimo žarną. Kai kurie mobilių kondicionierių turėtojai gręžia skylę kambario sienoje ir pro ją išpučia laukan šiltą orą.

  Kiti, nenorėdami gadinti namų išvaizdos paprasčiausiai nukreipia šilto oro išpūtimo žarnos galą laukan pro atvirą langą, tačiau tokiu atveju labai stipriai sumažėja prietaiso naudojimo efektyvumas ir ekonomiškumas, nes šiltas lauko oras pro atvirą langą vėl veržiasi į kambarį.

  Pristatome mobilaus kondicionieriaus montavimo rinkinį, kuris padės išspręsti šias problemas, o mobilaus kondicionieriaus naudojimas taps kur kas efektyvesnis ir komfortiškesnis. Montavimo rinkinys yra skirtas šilto oro išpūtimui laukan pro atvirą langą taip, kad prikaitintas lauko oras kuo mažiau patektų į vidų ir kondicionierius galėtų kuo greičiau atlikti darbą.

 

kondicionieriaus montavimas   Montavimo rinkinys yra tvirtinamas tarp lango karkaso ir rėmo. Montavimo medžiagos svarbiausia savybė yra mažas šilumos pralaidumas, dėl ko ne tik šiltas oras efektyviai yra išleidžiamas laukan, bet ir šaltas arba šiltas oras nėra praleidžiamas atgal į kambarį. Montavimo rinkinys yra pagamintas iš patvarios, vandeniui atsparios medžiagos, todėl lietus nesukels jums problemų. Medžiaga yra lanksti dėl ko prireikus langą galite lengvai užverti nenuimant montavimo rinkinio.

   Mobilaus kondicionieriaus montavimo rinkinys yra universalus ir tinka visiem įprastai naudojamiems langams, nesvarbu ar jie atidaromi iš dešinės ar iš kairės ar iš viršaus. Taip pat tinka ir pakeliamiems stogo langams. Svarbu tik tai, kad lango išorinės kraštinės (neskaičiuojant lango rėmą su karkasu jungiančios dalies) neviršytų 400 cm. 

   Mobilaus kondicionieriaus montavimo rinkinys gali būti naudojamas ištisus metus, tiek vėsinant patalpas, tiek šildant, nes yra pagamintas iš nedidelio šilumos pralaidumo medžiagos. Dėl to į kambarį nepateks ne tik šiltas oras, bet ir vėsus. Turint mobilų kondicionierių su šildymo funkcija, prijungsite šalto oro išpūtimo žarną ir galėsite išnaudoti efektyvų kondicionieriaus šilumos siurblio šildymą rudens ir pavasario sezonais, kol dar neįjungtas pagrindinis šildymas.

  

 

  Žemiau pateikiame keletą pavyzdžių kaip galima būtų tvirtinti prie lango mobilaus kondicionieriaus montavimo rinkinį.

 mobilaus kondicionieriaus montavimas

 

 

 

AKCIJA!

   Šiuo metu perkant bet kurį mobilų kondicionierių, montavimo rinkinį Jums PADOVANOSIME!
 

   VIVAX - tai vieni iš kokybiškiausių šiuo metu rinkoje esančių mobilių kondicionierių. LG kompresorius užtikrina ilgaamžišką ir efektyvų prietaiso veikimą, nedideles energijos sąnaudos ir stipriai mažesnį triukšmo lygį negu kiti rinkoje esantys konkurentiški modeliai. VIVAX mobiliuose kondicionieriuose įmontuotas laikmatis leidžia nustatyti po kiek valandų prietaisas turėtų įsijungti ir kada turėtų išsijungti. Dėl to galėsite užprogramuoti prietaisą taip, kad prieš Jums grįžtant namo (iš darbo, kelionės ir t.t.) kondicionierius atliktų darbą ir Jūs galėtumėte netrukdomai džiaugtis vėsiu oru namuose. VIVAX mobilūs kondicionieriai turi šaldymo, šildymo, drėgmės surinkimo ir ventiliavimo funkcijas.

  WOOD's pirmieji rinkoje sėkmingai įdiegė naujus gamtosauginius reikalavimus atitinkančias technologijas. WOOD's mobiliuose oro kondicionieriuose naudojamos naujos, ekologiškos R290 dujos. Jos ne tik saugo gamtą, bet ir mažesnis jų kiekis leidžia padidinti prietaiso našumą net iki 20%. WOOD's vieninteliai rinkoje siūlo prailgintą 3 metų garantiją savo mobiliems kondicionieriams - Jums tereikia užregistruoti savo, naujai įsigytą, prietaisą gamintojo svetainėje.

   Pilną mobilių konciionierių pasirinkimą rasite čia.