VIENNA Wood's - oro drėkintuvo apžvalga

 

Šioje video apžvalgoje pristatome jums švedų kompanijos Wood's gaminamą šaltų garų drėkintuvą VIENNA. Tai didelio efektyvumo drėkintuvas sukurtas greitai kelti drėgmės lygį šaltuoju metų laikotarpiu, kai patalpų oras būna labai išsausėjęs. Ilgaamžiškas, iš švediško metalo gaminamas drėkintuvas patikimai atliks darbą ir idealiai tiks naudoti namuose, biuruose, mokymo ar gydymo įstaigose, muziejuose ar parduotuvėse.


Vienna drėkintuvas nepaliks patalpoje kalkių nuosėdų bei nesukurs rūko efekto. Ventiliatoriai paskleidžia išpučiamą drėgną orą po patalpą, todėl drėkintuvą galima laikyti ant grindų nesibaiminant, kad šalia jo atsiras kondensatas.Gamintojas nurodo, jog drėkintuvas Vienna skirtas veikti ne didesnėje negu 210 m2 patalpoje. Šis parametras priklauso nuo vyraujančio klimato, vėdinimo našumo bei įvairių papildomų patalpoje orą sausinančių įrenginių ir medžiagų. Optimalus drėkintuvo Vienna rekomenduojamas plotas šaltos žiemos metu yra iki 60 m2.


Drėkintuvas priklausomai nuo patalpoje esančių sąlygų gali išdrėkinti iki 1 litro vandens per valandą. Tai yra vienas efektyvesnių oro drėkintuvų rinkoje, o savo kompaktiškumu ir veikimo garsu lenkia daugumą analogiškų modelių. Drėkintuve esanti beveik 10 litrų vandens talpa, leis įrenginiui neperstojamai veikti visą dieną. Kaip ir visi šaltų garų drėkintuvai, šis modelis yra labai taupus elektros energijos sąnaudų atžvilgiu. Drėkintuvui veikiant maksimaliu greičiu jo energijos galingumas neviršija 20-ies vatų.

 

Vienna drėkintuvo valdymas ir naudojimas yra labai paprastas. Pro tam skirtą stalčiuką pripilkite į drėkintuvą vandens. Pilkite vandenį tol kol indikatorius pradės mirksėti, o tada pasukite rankenėlę ir pasirinkite norimą veikimo intensyvumą. Didinant ventiliatoriaus pūtimo greitį, didės ir drėkinimo efektyvumas, o tuo pačiu ir triukšmo lygis. Vandens talpai ištuštėjus indikatoriaus lemputė švies informuodama jog reikia papildyti drėkintuvą vandeniu.

 

Norintiems patogesnio valdymo su galimybe nustatyti pageidaujamą drėgmės lygį, siūlome papildomai įsigyti išorinį drėgmės valdiklį. Šiame drėgmės lygio valdiklyje galėsite pasirinkti norimus drėgmės parametrus ir drėkintuvas išsijungs pasiekęs nustatytą normą.

 

Vienna modelis oro drėkinimui naudoja specialius filtrus. Šie drėkinimo filtrai yra reguliariai keičiami ir tarnauja nuo dviejų iki šešių mėnesių, priklausomai nuo naudojamo vandens švarumo, vandens talpos priežiūros, bei drėkinimo intensyvumo. Drėkinimo talpą svarbu reguliariai plauti, kad joje nesikauptų nešvarumai ir bakterijos.


Drėkintuvas Vienna yra galingas, ekonomiškas ir patogus todėl puikiai pasiteisins visur kur reikia papildomos drėgmės ore. Oro drėkintuvą įsigyti galite paspaudę šią nuorodą - Oro drėkintuvas VIENNA Wood's

Taip pat siūlome pažiūrėti ir kitas mūsų paruoštas apžvalgas, apie namų klimatą gerinančią įrangą, kurias rasite mūsų Youtube kanale arba mūsų tinklapyje Orosprendimai.lt.