WDD90 Wood's - drėgmės surinkėjo apžvalga

 

Šioje video apžvalgoje pristatome švedų kompanijos Wood’s oro sausintuvą dar kitaip vadinamą drėgmės surinkėją WDD90. Šis modelis nenaudoja kompresoriaus todėl veikia tyliau negu kiti įprastiniai drėgmės surinkėjai bei papildomai pašildo patalpą. Šaltuoju metų laikotarpiu, ypatingai rudenį, namuose atsiranda perteklinė drėgmė kuri sukuria daug problemų. Ant langų, palangių ir sienų kaupiasi kondensatas, veisiasi pelėsis, padžiauti skalbiniai džiūsta labai lėtai, drabužiai ir patalynė dėl prisigėrusios drėgmės būna vėsūs ir nemalonūs. Ieškantiems perteklinės drėgmės sprendimo gyvenamosiose patalpose, oro sausintuvas WDD90 yra idealus pasirinkimas. Pagal higienos normas, namuose drėgmės lygis turėtų būti žemiau 60%. Jeigu nežinote koks drėgmės lygis yra Jūsų namuose, tai parodys paprastas ir nebrangus drėgmės matuoklis. Pateikiame nuorodą į mūsų rekomenduojamą drėgmės matuoklį.

 

WDD90 - atnaujintas WDD80 modelis

WDD90 yra perkamiausio Lietuvoje oro sausintuvo WDD80 atnaujinta versija. Naujasis modelis ne tik pakeitė išvaizdą ir įgavo papildomų funkcijų bet svarbiausia jog išsaugojo savybes kurias ypač vertino senesniojo modelio pirkėjai, tai tylų veikimą ir efektyvų drėgmės surinkimą. Pagal gamintojo rekomendacijas drėgmės surinkėjas gali aptarnauti iki 60 m² oro sausinimo reikalaujančias patalpas. Tai yra buitinis oro sausintuvas todėl puikiai tinka naudojant butuose, namuose, vasarnamiuose, biuruose, tačiau nerekomenduotina jo naudoti nešvariose patalpose arba statybų metu. WDD90 drėgmės surinkėjas gali efektyviai veikti ir šaltose, netgi vos kelis laipsnius temperatūros siekiančiose patalpose. Jeigu turite menkai šildomas bei retai žiemą lankomas poilsio ar laisvalaikio patalpas, ir bijote, kad jose dėl didelės drėgmės atsiras pelėsis, šis oro sausintuvas puikiai apsaugos tokias patalpas surinkdamas drėgmės perteklių ir išlaikydamas kokybiškas oro sąlygas.

 

Drėgmės surinkėjo WDD90 valdymas

Oro sausintuvas veikia automatiškai, įjungia ir stabdo oro sausinimą reaguodamas į patalpos sąlygas. Ekranėlyje matysite esamą patalpų drėgnumą ir galėsite pasirinkti pageidaujamą lygį. Vidaus patalpose rekomenduojamas ne aukštesnis nei 60% drėgmės lygis. Kuo žemesnį pageidaujamą lygį pasirinksite, tuo namuose bus sausiau, mažės galimybės atsirasti langų kondensatui, greičiau džius skalbiniai, jausite jog namai yra ne tik sausesni bet ir šiltesni. Pasirinkus CO darbo režimą oro sausintuvas nebereaguos į patalpos drėgnumo sąlygas ir veiks ištisai.

Drėgmės surinkėjas gali veikti ne tik pagal pageidaujamą drėgmės lygį bet ir pagal pasirinktą laiko trukmę. Laikmačio mygtuku galite pasirinkti kiek valandų norite jog oro sausintuvas paveiktų ir pats išsijungtų. Jeigu laikmačio funkcija išjungta, oro sausintuvas veiks pagal nustatytas drėgmės sąlygas. Nuspaudę ir palaikę laikmačio mygtuką tris sekundes, įjungsite apsaugos nuo vaikų funkciją, jos metu įrenginys nereaguos į mygtukų paspaudimus. Šią funkciją išjungsite taip pat tris sekundes palaikę nuspaustą laikmačio mygtuką.

Oro sausintuvas WDD90 turi oro jonizavimo funkciją, kurią galėsite pagal poreikį įjungti. Oro jonizavimas naikina patalpoje esančius nemalonius kvapus, mažina paviršių įsielektrinimą. Ši papildoma funkcija pagerina oro sąlygas patalpoje naudodama nedaug elektros energijos.

Oro sausintuvo veikimo greitį galite keisti atsižvelgdami į sąlygas. Mažiausiu greičiu oro sausintuvas veiks labai tyliai, tačiau jo sausinimo efektyvumas bus mažesnis. Šis veikimo greitį labiausiai verta naudoti tuomet, kai namuose nėra didelių drėgmės šaltinių ir tiesiog norite jog įrenginys nuolatos automatiškai palaikytų tinkamą drėgmės lygį. Didžiausiu greičiu oro sausintuvas pratrauks pro save labai daug oro ir patalpos džius greičiau. Šiuo greičiu įrenginys gali surinkti iki 8 litrų vandens per parą. Taip pat galite pasirinkti automatinį greičio režimą. Šiuo atveju įrenginys pats reguliuos oro pūtimo greitį atsižvelgdamas į drėgmės lygį namuose. Kuo drėgmė didesnė, tuo intensyviau veiks oro sausintuvas.

Oro srauto pūtimo kampą taip pat galima reguliuoti. Paspauskite tam skirtą mygtuką ir dangtelis judės aukštyn žemyn. Paspauskite antrą kartą ir dangtelis sustos norimoje pozicijoje. Palaikius nuspaustą oro srauto mygtuką tris sekundes, oro sausintuvas įjungia wifi funkciją. Atsisiųskite Wood's programėlę į savo išmanųjį telefoną, pagal instrukciją susiekite sausintuvą su programėle ir galėsite naudotis įrenginiu nebūdami namuose. Programėlė leis matyti patalpos drėgmės sąlygas, keisti veikimo nustatymus. Tai yra labai patogi funkcija kai naudojate oro sausintuvą patalpose, kuriose nėra nuolat gyvenama.

 

WDD90 oro sausintuvo savybės

Drėgmės surinkėjas WDD90 oro sausinimo metu pučia pašildytą orą. Dažniausiai gyvenamose patalpose drėgmės lygis būna aukštesnis šaltuoju metų laiku, todėl šiuo periodu naudojant sausintuvą, oro pašildymas yra papildomas privalumas lyginant su kitais įprastiniais oro sausintuvais. Oro sausintuvas WDD90 turi dviejų litrų talpą surenkamam kondensatui. Talpai užsipildžius kondensatu drėgmės surinkėjo ekranėlyje užsidegs pranešimas. Vandens talpa lengvai išsitraukia iš šono. Ji papildomai uždengta tam, kad traukiant ir nešant pilną talpą iš jos neištykštų laukan vanduo. Ištraukus talpą, kondensato tekėjimo vamzdeliai yra automatiškai uždengiami tam, kad iš jų vanduo nevarvėtų žemyn kol talpa neįstatyta atgal į įrenginį. Nors ir paprasti, tačiau tai yra svarbūs niuansai leidžiantys oro sausintuvu naudotis paprasčiau ir patogiau.

Oro sausintuvo surenkamą kondensatą galima išvesti laukan pro prijungtą drenažo žarnelę. Nebereikės išpylinėti vandens talpos nes kondensatas ištekės savaime. Tai palengvina įrenginio priežiūrą kai oro sausinimas reikalingas patalpose kur žmonės nuolatos negyvena. Svarbu atkreipti dėmesį, kad prijungus žarnelę, ją reikia nukreipti žemyn, taip kad surinktas vanduo galėtų laisvai ištekėti, pavyzdžiui nuvedus žarnelę į dušo grindyse esančią vandens surinkimo ertmę.

Oro sausintuvo WDD90 priežiūra yra paprasta ir susideda iš dviejų punktų. Pirmiausia, nugarinėje dalyje rasite plaunamą filtrą kuris sulaiko stambesnius, ore esančius nešvarumus. Šį filtrą reikia reguliariai kas mėnesį nusiurbti ar nuplauti. Antra, ištraukus vandens talpą pamatysite du sukamus dangtelius. Juos nuėmę galėsite išvalyti vandens nutekėjimo angas. Rekomenduojama tai atlikti bent kartą per mėnesį.

Tai yra visa drėgmės surinkėjo priežiūra. Šis sausintuvas neturi jokių dažnai keičiamų filtrų ar kitų komponentų todėl taupo jūsų pinigus. Norint mėgautis nepertraukiamu ir efektyviu oro sausintuvo veikimu ilgus metus, rekomenduojama įrenginį reguliariai valyti ir prižiūrėti.

Oro sausintuvui WDD90 suteikiama trejų metų garantija. Švedijos kompanija Wood’s - tai specializuotas gamintojas kuriantis ilgaamžius, patikimus ir energiją taupančius drėgmės surinkėjus.

Oro sausintuvą - drėgmės surinkėją WDD90 įsigyti galite paspaudę šią nuorodą - Oro sausintuvas WDD90;

Taip pat siūlome pažiūrėti ir kitas mūsų paruoštas apžvalgas, apie namų klimatą gerinančią įrangą, kurias rasite mūsų Youtube kanale arba mūsų tinklapyje Orosprendimai.lt.