Išbandyk drėgmės surinkėją!

dregmes surinkejas

 

Abejojate ar oro sausintuvas sugebės sumažinti drėgmės lygį jūsų patalpose ir išspręsti su drėgme susijusias problemas?

Nepirkite katės maišė! Turime Jums specialų pasiūlymą!

Tik pas mus prieš pirkdami NEMOKAMAI išbandykite populiariausius oro sausintuvus Lietuvoje WDD80 Wood's, BTI 2 Supra ir DD8l MEACO ir įsitikinkite prietaiso suteikiama nauda. Jeigu oro sausintuvas nepateisins Jūsų lūkesčių, ir nuspręsite nepirkti prietaiso, išbandymas Jums kainuos tik 5 eurus.

WDD80 Wood's, BTI 2 Supra ir DD8l Meaco - tai bene geriausi buitiniai oro sausintuvai (drėgmės surinkėjai), kurie neleis ant Jūsų langų susidaryti kondensatui, sustabdys pelėsio plitimą, pagreitins skalbinių džiūvimą ir panaikins nemalonų drėgmės kvapą namuose. WDD80 Wood's, BTI 2 Supra ir DD8l Meaco yra vieni tyliausių oro sausintuvų pasaulyje, be to šie modelis rinkdamas drėgmę dar papildomai ir pašildo patalpas. Šie sausintuvai tinkami naudoti daugiabučiuose, apartamentuose, nuosavuose namuose, sodo nameliuose ir patalpose kur vyrauja žema temperatūra.

 

Akcijos sąlygos:drėgmės surinkėjas

1. Oro sausintuvą galima bandyti iki 3 dienų (žymus efektas pastebimas jau po 1 dienos naudojimo).

2. Pasiūlymu asmuo gali pasinaudoti tik vieną kartą.

3. Drėgmės surinkėją išbandymui galima pasiimti Kaune arba Vilniuje esančiose Orosprendimai.lt parduotuvėse.

4. Norint pasiimti išbandymui skirtą oro sausintuvą būtina pateikti oficialų asmens dokumentą (pasą, tapatybės kortelę, naujo tipo vairuotojo pažymėjimą). Jeigu asmuo neturi arba nesutinka pateikti reikiamo dokumento, imamas piniginis užstatas.

5. Oro sausintuvai WDD80 Wood's, BTI 2 Supra ir DD8l Meaco skirti naudoti tik įrengtose buitinėse, gyvenamose patalpose ar ofise. Šių prietaisų negalima naudoti komerciniais, pramoniniais tikslais ar statybų metu džiovinant betoną, tinką ar kitas statybines medžiagas, negalima naudoti mažai prižiūrimose ir retai valomose patalpose tokiose kaip: rūsys, garažas, sandėlys ir kt.

6. Bandymui išduodami ne nauji oro sausintuvai. Pasibaigus bandymo laikotarpiui juos būtina grąžinti pardavėjui.

 

Išsamesnė informacija telefonu:

- Vilniuje +370 (652) 82882
- Kaune +370 682 66232