Pirkimo taisyklės

1. Pirkimo Pardavimo sandoriams atliekamiems Orosprendimai.lt taikomos LR teises aktų nuostatos. Pirkimo pardavimo sandoris Orosprendimai.lt sistemoje laikomas sudarytu iš Orosprendimai.lt pusės kai kliento užsakymas yra patvirtinamas ir gaunamas apmokėjimas.

2. Klientas atsako už pirkimo metu pateiktų duomenų teisingumą. Pateikus neteisingus duomenis, pardavėjas neatsako už dėl to kylančius nesklandumus.

3. Svetainės šeimininkai įsipareigoja neperduoti pirkimo metu pateiktos konfidencialios informacijos trečiosioms šalims.

4. Orosprendimai.lt internetinėje parduotuvėje teisę įsigyti siūlomas prekes turi: 

4.1 fiziniai asmenys, ne jaunesni kaip 18 metų;

4.2 jaunesni nei 18 metų amžiaus asmenys, turintys tėvų ar globėjų sutikimą;

4.3 juridiniai asmenys.

5. Draudžiama: 

5.1 kopijuoti, naudoti, platinti, atkurti puslapyje esančią informaciją ar jos turinį be raštiško svetainės savininko sutikimo;

5.2 naudoti kompiuterines programas, galinčias pakenkti šios internetinės svetainės darbui ar kitais veiksmais trikdyti Orosprendimai.lt sistemos veiklą.

6. Nurodydami savo duomenis, naudokite lietuviškas raides. Vardų, pavardžių, vietovių pavadinimai privalo prasidėti didžiąja raide. Būtina pateikti tikslų gyvenamosios vietos adresą – tai reikalinga ne tik pristatant prekes, bet ir formuojant sąskaitą.

7. Pirkdami prekes privalote nurodyti savo telefono numerį.

8. Mes pasiliekame teisę:

8.1 koreguoti puslapyje esančią informaciją; atsiradus naujiems Orosprendimai.lt svetainės taisyklių punktams, jie įsigalioja iškart po jų paskelbimo;

8.2 retų, specialių prekių užsakymus vykdyti tik gavus avansinį kliento apmokėjimą;

8.3 asmenis, nesilaikančius šių taisyklių ar vykdančius kenkėjišką veiklą, patraukti teisinėn atsakomybėn.

9. Pirkdami prekes patvirtinate, kad esate susipažine su prekių grąžinimo taisyklėmis bei garantijomis. (Prekių grąžinimas ir garantijos)

10. Visas išlaidas, susijusias su prekės transportavimu ją grąžinant, apmoka Pirkėjas.

11. Prekė spalva gali skirtis nuo prekės, parodytos nuotraukoje.

12. Prekių kiekiai yra riboti.