Ventiliatorius MeacoFan 1056 Meaco

Ventiliatorius MeacoFan 1056

Gamintojas: MEACO (Didžioji Britanija)

Oro srautas - 1056 m3/h,

Quiet Mark apdovanojimas,

Distancinis pultas

109

Rekomenduojame! Tylus ventiliatorius miegamojo kambariui.
Pristatymas: 3,00
<

Ypatingai tylus ir energiją taupantis ventiliatorius MeacoFan 1056 sukurtas naudojimui tiek miegamuosiuose kambariuose tiek bendrai vidaus patalpose. Įvertintas tarptautiniu Quiet Mark apdovanijimu šis ventiliatorius 1056 yra natūralus pasirinkimas ieškantiems patikimo vėsinimo sprendimo nakties metu. Ventiliatorius yra idealus pagalbininkas karštomis vasaros dienomis.

 

Meaco 1056 ventiliatorius ne tik suteikia pranašesnį nei dauguma ventiliatorių oro srautą, kuris siekia 1056 kubinius metrus per valandą, bet tuo pačiu šio modelio oro pūtimas vertikaliai ir horizontaliai reiškia, jog oras atsimušęs nuo sienų ir daiktų vėsina visus esančius kambaryje, ne tik tuos kurie yra šalia veikiančio ventiliatoriaus.

 

Taip pat ventiliatorius MeacoFan 1056 yra tylus, labai tylus. Mes suprantame jog ventiliatorių užesys gali vesti iš proto, ypač jeigu bandote užmigti. Meaco kompanijos išsikeltas pagrindinis tikslas buvo sukurti kiek įmanoma tyliau veikiančius ventiliatorius skirtus naudojimui miegamuosiuose kambariuose ar bet kurioje erdvėje, kai norite atsivėsinti sukeliant kuo mažesnį triukšmą.

 

Ventiliatoriaus MeacoFan 1056 pristatomasis video

Quiet mark apdovanojimas

MeacoFan 1056 ventiliatorius pasižymi ypač tyliu veikimu, ir yra pelnęs tarptautinį Quiet Mark apdovanojimą skiriamą įmonėms teikiančioms pirmenybę triukšmo mažinimui kuriant kasdienius prietaisus ir ieškant triukšmo problemų sprendimų. Dėl Meaco kompanijos taikomų inovatyvių sprendimų ventiliatoriai veikia labai tyliai lyginant su analogiškais gaminiais.

 

Independent best buy apdovanojimasGood housekeeping institute apdovanojimasT3 apdovanojimas

 

MeacoFan ventiliatoriai apjungia rinkoje lyderiaujančią DC variklio technologiją su dideliu oro srautu taip suteikiant tylų ir žemų elektros energijos sąnaudų ventiliatoriaus veikimą cirkuliuojant didelį oro kiekį. DC ventiliatoriaus variklio technologija taip pat ženkliai prailgina jo tarnavimo laikotarpį.

 

Horizontaliai ir vertikaliai kintantis oro srauto kampas cirkuliuoja orą taip, kad jis pasiekęs grindis ar lubas pasiskirsto po visą patalpą ir tokiu būdu vėsina visus žmones esančius kambaryje, ne tik tuos, kurie yra tiesiogiai veikiami ventiliatoriaus pučiamo oro.

 

MeacoFan 1056 ventiliatorius darbui

 

Ventiliatoriaus MeacoFan 1056 valdymas yra patogus ir paprastas. Laikmačio funkcija leis pasirinkti laiką, po kurio ventiliatorius išsijungtų pats taip apsisaugant nuo pernelyg didelio patalpos atvėsinimo nakties metu.

 

Ventiliatoriaus MeacoFan 1056 valdymas

 

 

Techniniai parametrai:

  • Maksimalus oro srautas - 1056 m3/h;
  • Elektros energijos sąnaudos - 9,5-23,5 W;
  • Ventiliatoriaus variklis - Mažų el. energijos sąnaudų DC tipo variklis;
  • Triukšmo lygis - 20-60 dB;
  • Distancinis pultas - Yra;
  • Quiet Mark apdovanojimas - Yra;
  • Įtampa - 220-240V / 50Hz
  • Išmatavimai - 403 x 285 x 305 mm;
  • Svoris - 3,2 kg;

 

Garantija

 

 

 

 

 

 

Parašyti atsiliepimą

    Nerekomenduoju           Rekomenduoju
Ventiliatorius MeacoFan 1056