Ventiliatorius MeacoFan 1056P Meaco

Ventiliatorius MeacoFan 1056P

Gamintojas: MEACO (Didžioji Britanija)

Oro srautas - 1653 m3/h,

Quiet Mark apdovanojimas,

Distancinis pultas

149

Ypač efektyvus ventiliatorius!
Pristatymas: 3,00
<

Ventiliatorius MeacoFan 1056P perima visas funkcijas ir privalumus iš jau klientų pamėgto stalinio ventiliatoriaus, ir uždeda juos ant tvirto ir patraukliai atrodančio pjedestalo. Ventiliatorius gali būti nešiojamas po kambarius ir vėsins namus neužimdamas vietos ant stalo. Taip kaip ir standartinis 1056 modelis šis ventiliatorius veikia super tyliai ir efektyviai cirkuliuoja orą po namus. 

 

Pagrindinis Meaco ventiliatorių privalumas, kurį išskiria vartotojai, tai vos girdimas jų veikimas. Tai reiškia, jog galėsite naudoti įreginį bet kada - žiūrint filmą, priimant svečius vakarienei, susitikimų metu ir t.t.. Nesvarbu ką veikiate, galite tai daryti komfortabiliai be jokio pašalinio ventiliatoriaus skleidžiamo garso.

 

 

Quiet mark apdovanojimas

MeacoFan 1056P ventiliatorius pasižymi ypač tyliu veikimu, ir yra pelnęs tarptautinį Quiet Mark apdovanojimą skiriamą įmonėms teikiančioms pirmenybę triukšmo mažinimui kuriant kasdienius prietaisus ir ieškant triukšmo problemų sprendimų. Dėl Meaco kompanijos taikomų inovatyvių sprendimų ventiliatoriai veikia labai tyliai lyginant su analogiškais gaminiais.

 

Ventiliatoriaus 1056P galva juda į šonus ir aukštyn žemyn, tokiu būdu oras atsimuša į sienas ir lubas sukurdamas malonų vėją  visame kambaryje, o ne tiesiog pučiant tiesiogiai orą į jus. Tai reiškia, jog visas Jūsų kambarys yra vėsinamas, ne tik viena ar dvi zonos. Tokiu būdu sukuriama maloni ir patogi aplinka tiek dirbti, tiek leisti laisvalaikį ar ilsėtis. Ventiliatorius  MeacoFan 1056P puikiai tinka naudojimui namų sporto salėje, darbo kabinete ir visur kur tik oro temperatūra reguliariai tampa per didelė.

 

MeacoFan 1056P ventiliatorius miegamojo kambaryje

 

Ventiliatorius MeacoFan 1056P turi 4 panaudojimo režimus:

 • Normalus - pastovus oro srauto pūtimas pasirinktu greičiu nuo 1 iki 12;
 • Natūralus - oro srauto pūtimo greitis keičiasi tarp lėto ir stipraus atkartojant natūralų vėjo pūtimo efektą;
 • Miego - ventiliatoriaus greitis mažės kas 30 min. kol pasieks 1 lygio greitį;
 • ECO - ventiliatoriaus greitis keisis atitinkamai pagal kintančią kambario temperatūrą.

 

Panaudojant nuotolinio valdymo pultą, kuris lengvai tvirtinasi prie paties ventiliatoriaus, režimo keitimas gali būti atliekamas mygtuko paspaudimu.

 

MeacoFan 1056P ventiliatoriaus valdymas

 

ECO režimas leidžia ventiliatoriui keisti veikimo greitį priklausomai nuo patalpos temperatūros, užtikrinant jog energija nėra naudojama veltui, o laikmačio funkcija tyliai išjungs ventiliatorių taigi galite atvėsinti savo miegamojo kambarį ir miegoti netrukdomai. Taip pat ventiliatorius turi įmontuotą naktinę švieselę, kuri pasitarnauja naudojant įrenginį vaikų kambaryje ar visur kur reikia lengvo apšvietimo.

 

Techniniai parametrai:

 • Maksimalus oro srautas - 1653 m3/h;
 • Elektros energijos sąnaudos - 6-24 W;
 • Ventiliatoriaus variklis - Mažų el. energijos sąnaudų DC tipo variklis;
 • Triukšmo lygis - 20-60 dB;
 • Distancinis pultas - Yra;
 • Quiet Mark apdovanojimas - Yra;
 • Įtampa - 220-240V / 50Hz
 • Išmatavimai - 820-955 x 320 x 339 mm;
 • Svoris - 4,7 kg;

Garantija

 

 

 

 

 

Parašyti atsiliepimą

    Nerekomenduoju           Rekomenduoju
Ventiliatorius MeacoFan 1056