Ventiliatorius MeacoFan 360 Meaco

Ventiliatorius MeacoFan 360

Gamintojas: MEACO (Didžioji Britanija)

Oro srautas - 360 m3/h,

Quiet Mark apdovanojimas

79

Ypač tylus asmeninis ventiliatorius
Pristatymas: 3,00
<

Ventiliatorius MeacoFan 360 sukurtas mažoms erdvėms. Asmeninio vėsinimo ventiliatorius veikia ypatingai tyliai ir naudoja mažai elektros energijos. Ventiliatorius MeacoFan 360 bus puikus pagalbininkas karštuoju metų laiku, leisiantis susikaupti sėdint prie kompiuterio bei atsipalaiduoti po darbų. Ventiliatorius puikiai tinka naudojimui miegamojo kambaryje. Dėl nedidelių išmatavimų ventiliatoriui lengvai rasite vietos.

 

Visos MeacoFan serijos ventiliatorių išskirtinis bruožas yra tylus veikimas ir kuo mažesnės elektros energijos sąnaudos neprarandant oro srauto efektyvumo. MeacoFan ventiliatoriai yra gavę ne vieną tarptautinį apdovanojimą ir sulaukia puikių pirkėjų atsiliepimų.

 

Quiet mark apdovanojimas

MeacoFan 360 ventiliatorius pasižymi ypač tyliu veikimu, ir yra pelnęs tarptautinį Quiet Mark apdovanojimą skiriamą įmonėms teikiančioms pirmenybę triukšmo mažinimui kuriant kasdienius prietaisus ir ieškant triukšmo problemų sprendimų. Dėl Meaco kompanijos taikomų inovatyvių sprendimų ventiliatoriai veikia labai tyliai lyginant su analogiškais gaminiais.

 

Ventiliatorius MeacoFan 360 puikiai tinka nedidelėms patalpoms, tiek miegamojo kambariams, tiek darbo kabinetams. Sukurtas veikti kiek įmanoma tyliau, šis ventiliatorius skleidžia vos 15dB triukšmo lygį. Tai yra idealus pasirinkimas ieškantiems efektyvaus vėsinimo, kuris neskleistų erzinančio ventiliatoriaus garso.

 

Ventiliatoriaus MeacoFan 360 tylus veikimas

 

MeacoFan 360 ventiliatorius yra pakankamai nedidelių išmatavimų, kad būtų lengva jį padėti ant naktinio staliuko ar palangės. Panaudota DC variklio technologija reiškia, jog ventiliatorius veikia sunaudodamas kiek įmanoma mažiau elektros energijos sąnaudų. Sukurta galimybė vartotojui pakoreguoti vertikalų oro srauto pūtimo kampą norint pritaikyti ventiliatorių individualiems poreikiams. Ventiliatoriaus elektros maitinimas yra tiek iš įprastinio elektros šaltinio, tiek USB laidu. Visi Meaco produktai yra gaminami taip, kad pasiūlytų aukštą funkcionalumo lygį ir suteiktų pirkėjui kuo didesnę vertę.

 

Naudojimas yra paprastas, vieno mygtuko paspaudimu vartotojas gali keisti veikimo režimus. Automatinio išsijungimo funkcija reiškia, jog galite užprogramuoti ventiliatorių išsijungti po nustatyto valandų skaičiaus, tokiu būdų apsisaugant nuo pernelyg didelio oro atvėsinimo miego metu, bei veltui eikvojamos elektros energijos. Jokių papildomų garsų, pypsėjimų, melodijų - vien tik puikiai atrodantis, tylus ir efektyviai vėsinantis ventiliatorius.

 

Ventiliatoriaus MeacoFan 360 valdymas

 

 

Techniniai parametrai:

  • Maksimalus oro srautas - 360 m3/h;
  • Elektros energijos sąnaudos - 2,5-10 W;
  • Ventiliatoriaus variklis - Mažų el. energijos sąnaudų DC tipo variklis;
  • Triukšmo lygis - 15-50 dB;
  • Distancinis pultas - Nėra;
  • Quiet Mark apdovanojimas - Yra;
  • Įtampa - 220-240V / 50Hz
  • Išmatavimai - 298 x 209 x 213 mm;
  • Svoris - 1,36 kg;

 

Garantija

 

 

 

 

 

 

Parašyti atsiliepimą

    Nerekomenduoju           Rekomenduoju
Ventiliatorius MeacoFan 1056