Ventiliatorius MeacoFan 650 Meaco

Ventiliatorius MeacoFan 650

Gamintojas: MEACO (Didžioji Britanija)

Oro srautas - 650 m3/h,

Quiet Mark apdovanojimas,

Distancinis pultas - Yra

89

Pristatymas: 3,00
<

Kompaktiškas namų ventiliatorius MeacoFan 650 yra tobulas pasirinkimas dėl tylaus veikimo ir efektyvaus vėsinimo savybių. Sukurtas pagal Meaco kompanijos ventiliatorių serijos flagmaną MeacoFan 1056 šis modelis taip pat įvertintas tarptautiniu Quiet Mark apdovanojimu skiriamu produktams, kurie projektuojami ir gaminami atsižvelgiant į kuo tylesnį veikimą.

 

Ventiliatorius MeacoFan 650 naudoja pažangią DC variklio technologiją suteikiančią mažiausią triukšmo lygį išlaikant aukštą oro srauto parametrą ir sunaudojant kiek įmanoma mažiau elektros energijos. Šis ventiliatorius ideliai tinka namams, ofisams ir visur kur tik reikalingas tyliai vėsinantis ventiliatorius. 

 

Quiet mark apdovanojimas

MeacoFan 650 ventiliatorius pasižymi ypač tyliu veikimu, ir yra pelnęs tarptautinį Quiet Mark apdovanojimą skiriamą įmonėms teikiančioms pirmenybę triukšmo mažinimui kuriant kasdienius prietaisus ir ieškant triukšmo problemų sprendimų. Dėl Meaco kompanijos taikomų inovatyvių sprendimų ventiliatoriai veikia labai tyliai lyginant su analogiškais gaminiais. Ventiliatorius MeacoFan 650 veikdamas skleidžia vos 20 dB siekiantį triukšmo lygį, todėl klientai dažniausiai pažymi jog pagaliau pavyko rasti ventiliatorių veikiantį taip tyliai, kaip yra teigiama.

 

Meaco puikiai supranta jog viena labiausiai erzinančių ventiliatoriaus savybių yra skleidžiamas triukšmas. Net jeigu ventiliatorius ir efektyviai vėsina kambarį, mažiausiai ko galima norėti nakties metu, tai trukdymo užmigti ar ramiai pailsėti. MeacoFan serijos ventiliatoriai, įskaitant ir 650 modelį, projektuojami pirmiausia atsižvelgiant į tylų veikimą. Naudojimo komfortiškumas kylantis iš tylaus veikimo yra viena iš priežasčių lemiančių puikiuis klientų vertinimus ir atsiliepimus. 

 

MeacoFan 650 ventiliatoriaus tylus veikimas

 

Visi MeacoFan serijos ventiliatoriai yra kuriami taip, kad būtų kuo funkcionalesni ir ilgą laiką galėtų daryti tai kam jie yra sukurti suteikiant pirkėjui tikrą vertę už sumokėtus pinigus. Meaco siekia, kad visi ventiliatoriai būtų patrauklios išvaizdos todėl skiriamas didelis dėmesys gaminio formoms, medžiagoms ir pojučiams prisilietus. MeacoFan 650 ventiliatoriuje įmontuota naktinė šviesos funkcija todėl galėsite naudoti prietaisą tiek vaikų kambaryje, tiek kitose patalpose kur pageidaujama švelnios šviesos nakties metu.

 

MeacoFan 650 ventiliatorius gali būti valdomas tiek ant paties gaminio esančiais mygtukais, tiek nuotolinio valdymo pultu. Automatinio išsijungimo laikmačio funkcija leidžia užprogramuoti laiką po kurio ventiliatorius išsijungs. ECO režimu veikdamas ventiliatorius pats gali reguliuoti savo pučiamo oro srauto intensyvumą atsižvelgiant į patalpos temperatūros lygį.

 

MeacoFan 650 ventiliatoriaus valdymo ekranas

 

Techniniai parametrai:

  • Maksimalus oro srautas - 650 m3/h;
  • Elektros energijos sąnaudos - 3,5-12 W;
  • Ventiliatoriaus variklis - Mažų el. energijos sąnaudų DC tipo variklis;
  • Triukšmo lygis - 20-50 dB;
  • Distancinis pultas - Yra;
  • Quiet Mark apdovanojimas - Yra;
  • Įtampa - 220-240V / 50Hz
  • Išmatavimai - 343 x 260 x 254 mm;
  • Svoris - 1,6 kg;

 

Garantija

 

 

 

 

 

 

Parašyti atsiliepimą

    Nerekomenduoju           Rekomenduoju
Ventiliatorius MeacoFan 1056