Oro drėkintuvas VIENNA HSW100 Wood's + drėgmės valdiklis

Gamintojas: Wood's (Švedija)

Našumas iki 1000 ml/val;

Rekomenduojama svetainei;

Šaltų garų natūralus drėkinimas

E-kaina
648

Su automatine drėgmės lygio kontole!
Yra parduotuvėje Vilniuje
Yra parduotuvėje Kaune
Pristatymas per 1-2 d.d.: 5,00
<

Šį komplektą sudaro:

 1. Oro drėkintuvas VIENNA HSW100 Wood's;
 2. Drėgmės lygio valdiklis HALE.

 

Oro drėkintuvo VIENNA HSW100 Wood's pajungimas prie drėgmės lygio valdiklio HALE leis įrangai automatiškai palaikyti nustatytą pageidaujamą oro drėgnumą patalpose. Drėgmės lygio valdiklio pajungimas yra labai paprastas ir greitas todėl tai galės atlikti kiekvienas pirkėjas. Pakanka tiesiog pajungti oro drėkintuvo kištuką į drėgnumo valdiklio lizdą, o patį valdiklį prijungti prie norimoje drėkinti patalpoje esančio elektros lizdo. Tada įjunkite oro drėkintuvą ir pasirinkite norimą drėkinimo intensyvumą. Drėgmės lygio valdiklyje pasirinkus pageidaujamą drėgnumą sistema stebės patalpos sąlygas ir automatiškai nustos drėkinti kai bus pasiektas šis lygis, o kai drėgmė nukris 5% žemiau nustatytos ribos, drėkinimas vėl bus pratęstas.

 

Švedijoje gaminamas oro drėkintuvas VIENNA HSW100 Wood's, sukurtas kelti drėgmės lygį šalčiausiu metų laikotarpiu, kai vidaus patalpų oras būna labiausiai išsausėjęs. Palaikydami teisingą drėgmės lygį namuose apsisaugosite nuo įvairiausių problemų tokių kaip: sausa ir skilinėjanti oda, sausos akys ar niežtinti gerklė. Be to oro drėkintuvas apsaugo namus nuo galimos sauso oro žalos tekstilei, medienai, baldams, muzikos instrumentams ir kita. Iš švediško metalo gaminamas oro drėkintuvas Wood's VIENNA HSW100 garantuoja produkto ilgaamžiškumą net esant sudėtingoms aplinkos sąlygoms. Be to metalas yra higieniškas ir lengvai valomas. Oro drėkintuvas puikiai tinka naudoti:

 • Ofisuose;
 • Muziejuose;
 • Drabužių parduotuvėse;
 • Muzikos prekių parduotuvėse;
 • Knygynuose;
 • Medicinos įstaigose;
 • Mokyklose ar darželiuose;
 • Namuose;
 • Viešbučiuose;
 • Auditorijose;
Oro drėkintuvo VIENNA Wood's apžvalga

 

Oro drėkintuvas Vienna knygyne ir koridoriuje

 

Kaip jis drėkina?

Oro drėkintuvas VIENNA HSW100 Wood's skleidžia į patalpą nematomus vandens garus siekiant pakelti drėgmės lygį ore. Sausas oras yra įtraukiamas į drėkintuvą pro šonines ir nugaros groteles. Tuomet sausas oras yra traukiamas pro sudrėkusį vandens filtrą, tokiu būdu jis prisigeria drėgmės ir yra išpučiamas atgal į patalpą. Vandenyje esančios nuosėdos, tokios kaip kalkės ar kiti mineralai, nusėda ant filtro ir nėra skleidžiamos į patalpą kartu su drėgme. Išgryninti nematomi vandens garų lašeliai paskleidžiami po patalpą naudojant tyliai veikiančius bet efektyvius ventiliatorius. Šiuo metodu drėkinant orą vandens garai lengvai pasiskirsto ir nesikondensuoja šalia drėkintuvo. Taip pat drėkintuvas turi įmontuotą vandens lygio jutiklį informuojantį kai vandens lieka per mažai jog drėkintuvas galėtų tęsti darbą. Wood's VIENNA drėkintuvo elektros energijos sąnaudos yra neįtikėtinai mažos, o įmontuoti specialūs ventiliatoriai dirba tyliai. Net jeigų drėkintuvą naudotumėte kiekvieną dieną, 24 valandas per parą elektros energijos sąnaudos per visus metus galėtų siekti 4-5 EUR. Tai netgi mažiau nei per tiek pat laiko sudaudotų elektrą taupanti lemputė.

 

Kur galima naudoti šį drėkintuvą?

Oro drėkintuvas VIENNA galės būti naudojamas visur kur tik pageidaujamas komfortabilus vidaus patalpų klimatas arba siekiama apsaugoti turtą nuo medžiagų išdžiuvimo (baldai, vidaus apdaila, tekstilė, muzikos instrumentai). VIENNA drėkintuvas gali būti pajungtas bet kur namuose, net ir miegamojo kambaryje dėka savo tylaus veikimo. Be to šio modelio didelis drėkinimo našumas daro jį idealiu pasirinkimu muziejams, ofisams, biurams, bibliotekoms, parduotuvėms ir t.t.

 

Oro drėkintuvo Vienna Wood's drėkinimo filtras

 

Antibakterinis drėkinimo filtras

Oro drėkinimo filtras yra gaminamas iš korinio popieriaus ir antibakteriškai apdorojamas. Šitoks drėkinimas yra saugus sveikatai, bei nekenksmingas aplinkai.

 

Techniniai parametrai:

 • Maksimalus drėkinimo našumas - iki 1000 ml/val;
 • Maksimaliai patalpoms - iki 210 m2 (dydis priklauso nuo patalpos savybių ir vartotojo poreikių *);
 • Optimalus rekomenduojamas plotas Lietuviškam klimatui - nuo 10 iki 60 m2; *
 • Drėkinimo tipas - šaltų garų, natūralaus drėkinimo drėkintuvas;
 • Vandens bakelio talpa - 9,3 litro;
 • Automatinis drėgmės lygio palaikymas - nėra;
 • Elektros energijos sunaudojimas - 0,004-0,02 kW;
 • Išmatavimai - 558 x 416 x 304 mm;
 • Svoris - 8 kg;
 • Keičiamas drėgmės paskirstymo filtras. Filtrus pakeitimui rasite ČIA;
 • Galimybė naudoti su papildomai įsigyjamu išoriniu drėgmės lygio valdikliu. Drėgmės lygio valdiklį rasite ČIA;

 

Pagaminta Švedijoje!

 

Garantija

Užregistravus oro drėkintuvą gamintojo tinklapyje ir kasmet keičiant drėkinimo filtrą, garantija pratęsiama 1 metų laikotarpiui. Maksimalus garantijos laikotarpis 6 metai.

Registracijos nuoroda: https://warranty-woods.com

 

* Veiksniai mažinantys drėkintuvo aptarnaujamą plotą:

 1. Patalpų vėdinimas: intensyvus vėdinimas naudojant rekuperacijos sistemas ar laikant pravertus langus mažins drėkinimo efektą;
 2. Lauko klimatas naudojimo metu: vyraujant neigiamai temperatūrai lauke oras yra ypatingai sausas;
 3. Norimas drėgmės lygis: tam kad pasiekti 50% santykinį drėgmės lygį reikės išdrėkinti daugiau vandens nei siekiant 40%.
 4. Įrengimo medžiagos ir baldai: kuo daugiau patalpoje medienos ar popieriaus, tuo daugiau vandens reikės išdrėkinti.

 

Informacija
Nežinote kaip pasirinkti oro drėkintuvą? Pateikiame video apžvalgas, kurios padės Jums apsispręsti. Spausti čia.

 

 

Kaip pasirinkti oro drėkintuvą?

Parašyti atsiliepimą

    Nerekomenduoju           Rekomenduoju
Kaip pasirinkti oro drėkintuvą?