Drėgmės surinkėjas AD550 Danvex

AD-550 Oro sausintuvas (DANVEX)

Gamintojas: DanVex (Suomija)

Oro srautas 600 m3/h,

Našumas - 72 L/parą,

El. valdymas ekrane

6,799

Pristatymas: 7,00
<

Aprašymas

Metodas naudojamas absorbciniuose sausintuvuose leidžia ištraukti iš oro drėgmę higroskopinių medžiagų dėka. Pagrindiniai DanVex absorbcinio sausintuvo elementai yra sukamasis būgnas (rotorius) su pavaros mechanizmu, ventiliatoriumi, šildymo elementu ir filtru. 

 

Rotorius dažniausiai yra pagamintas iš atitinkamu būdu profiliuoto aliuminio (su ašiniais kapiliarais), kuriuo paviršius yra padengtas higroskopine medžiaga. Ši konstrukcija leidžia žymiai padidinti drėgmės sugėrimo plotą. Rotorius paleidžiamas elektros varikliu per pavarą (dažniausiai juostinę). Rotorius paskirstytas į sausinimo ir regeneravimo sektorius – tokio paskirstymo dėka už rotoriaus užsilaiko nusausintas oras. Sukinėdamasis, būgnas nukreipia sudrėkintą higroskopinę medžiagą į regeneravimo sektorių – ten per rotorių sklinda drėgmę surenkantis karštas oras, kuris po to išmetamas laukan.

 

Rotoriaus absorbuojanti medžiaga išlaiko didelį absorbcijos-regeneracijos ciklų skaičių, todėl rotoriai yra labai patvarūs ir tarnaus ilgai.
Teigiama rotoriaus savybė yra jo patvarumas ir apsivalymo galimybė. Didelis tokio oro sausinimo pliusas yra galimybė sausinti orą jo neatšaldant arba nešildant, bei galimybė sausinti orą esant žemesnei nei 0 ºC temperatūrai.

 

Techninės charakteristikos:

 

- Našumas - 72 L/parą;

- Valdymas - elektroninis, LCD ekranas;

- Nominalus oro srautas - 600 m3/h;

- Laikmatis - nėra;

- Darbinis temperatūros diapazonas:    -20 - +40 0C;

- Drėgmės diapazonas  2 ... 100%;

- Įtampa - 220-240V/50Hz;

- Energijos suvartojimas - 6000W;

- Matmenys - 510 x 560 x 480 mm;

- Grynasis svoris - 50 kg.

 

1 metų garantija

Parašyti atsiliepimą

    Nerekomenduoju           Rekomenduoju