Oro sausintuvas WPF100 Woods

WPF100 Pakabinamas oro sausintuvas (Wood's)

Gamintojas: Wood's

Patalpoms iki 760 m2 (arba 48 m2 baseino plotui),

Našumas - 99 L/parą,

El. valdymas ekrane

2,299

Pristatymas: 15,00
<

Wood‘s WPF100 yra ant sienos kabinamas baseininis oro sausintuvas yra skirtas didelėms patalpoms tokioms kaip bibliotekos, muziejai, ofisai, rūsiai, skalbyklos ar vidiniai baseinai. Dėl savo didelio našumo ir sąlyginai tylaus veikimo šis oro sausintuvas yra tobulas pasirinkimas norint efektyvaus oro sausinimo nesukeliant didelio triukšmo patalpoje.

WPF100 oro sausintuvą pakabinus ant sienos neprarandama daug vietos kas yra labai svarbu naudojant prietaisą ofise arba bibliotekoje. Prijungus drenažo vamzdelį pastoviam nutekėjimui Jūs būsite užtikrinti, kad greitas ir patikimas oro sausinimas nereikalaus papildomos priežiūros ir nekels jokių problemų. WPF100 turi elektroninę atitirpinimo sistemą ir skaitmeninį ekranėlį rodantį patalpos drėgmės lygį, o elektros energijos sąnaudos palyginus su našumu yra ypatingai žemos.

 

Techninės charakteristikos:

- Patalpoms iki 760 m2 (arba 48 m2 baseino plotui);

- Našumas - 99 L/parą prie 320C temperatūros ir 90% drėgmės;

- Našumas - 32 L/parą prie 200C temperatūros ir 60% drėgmės;

- Automatinis pageidaujamo drėgmės lygio palaikymas;

- Valdymas - elektroninis, LCD ekranas;

- Garso lygis - 52 dB;

- Ventiliatoriaus greičiai - 1;

- Nominalus oro srautas - 960 m3/h;

- Galimybė nuvesti vandens nutekėjimą į drenažą - yra;

- Bakelio talpa - nėra;

- Laikmatis - yra;

- Darbinis temperatūros diapazonas - +5 +35 0C;

- Įtampa - 220-240V/50Hz;

- Energijos suvartojimas - 1300 W (maksimalios 1500W);

- Matmenys - 1450x330x800 mm;

- Grynasis svoris - 70 kg.

 

vienerių metų garantija

 

 

 

 

 

Oro sausintuvas arba drėgmės surinkėjas sugeria perteklinę drėgmę iš oro. Didžioji dalis drėgmės surinkėjų veikia tuo pačiu principu: oras traukiamas į prietaiso vidų ir labai greitai atvėsinamas, dėl ko drėgmė kondensuojasi, o tada ventiliatorius išsausintą orą išpučia laukan į patalpą. Kai kurie oro sausintuvai arba drėgmės surinkėjai turi absorbentą, kuris sugeria iš oro perteklinę drėgmę ir kaitinamas ją gariną. Iš oro išgautas vanduo yra renkamas į tam skirtą indą arba išleidžiamas laukan pro drenažo vamzdį (didžioji dalis drėgmės surinkėjų turi abu variantus).

Oro sausintuvas arba drėgmės surinkėjas dažniausiai statomas šiose padidintos drėgmės patalpose:

  • Rūsyje
  • Pusrūsyje
  • Džiovykloje
  • Virtuvėje
  • Miegamajame
  • Vonios kambaryje
  • SPA arba baseino patalpoje
  • Sandėlyje
  • Dirbtuvėje
  • Statybos aikštelėje

Jeigu jūsų patalpų drėgmės lygis yra didelis, tai oro sausintuvas arba drėgmės surinkėjas veiks galingiau ir ilgiau. Taigi jeigu jūs norite išsausinti didelį rūsį kuris yra drėgno klimato zonoje, jums prireiks galingesnio, komercinio (o gal netgi pramoninio) drėgmės surinktuvo skirto rūsiui, kuris efektyviai kovos su didele drėgme. Didelio našumo oro sausintuvai yra tinkamai parengti, kad galėtų susitvarkyti su dideliu drėgmės kiekiu. Tam tikri oro sausintuvai būna specialiai sukurti naudoti specifinėse vidaus patalpų vietose, tokiose kaip rūsys, pusrūsis ar džiovykla, vidaus baseinas arba spa zona ir t.t., taigi jūs galite pasirinkti prietaisą pagal savo specifinius poreikius. Be to, pramoniniai sandėlių sausintuvai yra sukurti ir pagaminti taip, kad sausintų dideles komercinės paskirties patalpas veiksmingai ir efektyviai.

Parašyti atsiliepimą

    Nerekomenduoju           Rekomenduoju