WDD80 Oro sausintuvas Wood's

Gamintojas: Wood's

Patalpoms iki 60 m2,

Našumas - 8 L/parą (esant bet kokiai temperatūrai),

Išpučia pašildytą orą

E-kaina
269

Perkamiausias! Tylus! Rekomenduojame!
Yra parduotuvėje Vilniuje
Yra parduotuvėje Kaune
Pristatymas per 1-2 d.d.: 3,00
<

Drėgmės surinkėjas - oro sausintuvas WDD80 Wood's yra kompaktiškas, patogus naudoti ir pasižymi dideliu drėgmės surinkimo našumu. Dėka kompaktiško dizaino ir ypač tylaus veikimo drėgmės surinkėjas WDD80 puikiai tinka naudojimui gyvenamosiose patalpose, miegamojo kambaryje, svetainėje, virtuvėje, vonios kambaryje ar ofise. Oro sausintuvo suteikiama nauda:

 • Stipriai sumažėja arba visai išnyksta langų rasa - kondensatas;
 • Stabdomas pelėsio plitimas ir atsiradimas;
 • Skalbiniai džiūsta greičiau;
 • Oras tampa šiltesnis ir komfortiškesnis;

 

Wood's logo

Wood's - tai Švedijos kompanija specializuojanti patalpų klimato gerinimo įrangos srityje. Jau daugiau nei 60 metų gaminama Wood's produkcija yra žinoma dėl savo aukštos kokybės, patikimumo, efektyvumo ir žemiausių įmanomų elektros energijos sąnaudų.

 

Drėgmės surinkėjas - oro sausintuvas WDD80 Wood's patikimai surinks perteklinę drėgmę jūsų namuose, jam suteikiama 3 metų garantija. Šis modelis yra efektyvus net ir veikdamas žemoje temperatūroje, be to oro sausintuvas WDD80 savo veikimo metu papildomai šildo išpučiamą orą suteikdamas vartotojui maksimalią naudą. Ši drėgmės surinkėjo savybė ypač naudinga jeigu šildymas namuose yra nepakankamas. Tokių būdų oro sausintuvas rinkdamas perteklinę drėgmę ir šildydamas patalpą sukurs kiek įmanoma komfortiškesnes sąlygas.

 

Drėgmės surinkėjas - oro sausintuvas WDD80 Wood's tinkamas naudoti:

 

Drėgmės surinkėjas džiovina skalbinius
Skalbinių džiovinimui

Drėgmės surinkėjas vonios kambaryje
Vonios kambaryje

Drėgmės surinkėjas miegamojo kambaryje
Miegamojo kambaryje

Drėgmės surinkėjas svetainės ar virtuvės kambaryje
Svetainės ar virtuvės kambaryje

 

Drėgmės surinkėjas - oro sausintuvas WDD80 Wood's yra geriausias variantas ieškantiems efektyvaus, mažo, lengvo ir tyliai veikiančio drėgmės surinkėjo, bei naudojančio sąlyginai mažai energijos. Šis oro sausintuvas veikimui nenaudoja kompresoriaus todėl pasižymi ženkliai tylesniu veikimu negu dauguma kitų drėgmės surinkėjų rinkoje. Drėgmės surinkėjas veikimo metu išpučia pašildytą orą ir efektyviai sausina net ir menkai šildomas patalpas.

 

Drėgmės surinkėjas - oro sausintuvas WDD80 namuose

 

WDD80 Wood's oro sausintuve integruota automatinė drėgmės lygio kontrolė. Vartotojui pakanka pasirinkti pageidaujamą drėgmės lygio ribą* ir sausintuvas automatiškai įsijungs ir išsijungs atitinkamai pagal aplinkos sąlygas. Drėgmės surinkėjas turi tris veikimo greičio pasirinkimus, kur didžiausias yra skirtas spartesniam ir efektyvesniam drabužių džiovinimui. Prisipildžius vandens talpai drėgmės surinkėjas stabdo savo veikimą ir valdymo skydelyje užsidega pranešimas informuojantis vartotoją, kad laikas išpilti kondensatą. Surenkamo kondensato talpa išsiima patogiai ir lengvai. Be to oro sausintuvas turi galimybę pajungti nuolatinį vandens nutekėjimą į drenažą.

 

WDD80 oro sausintuvas neturi ekranėlio kuriame būtų rodomas drėgmės lygis, tačiau atnaujinta šio modelio versija WDD90 jau turi ne tik ekranėlį, bet ir papildomą išmanų valdymą.

 

* Pagal higienos normas rekomenduojamas santykinis drėgmės lygis vidaus patalpose ne daugiau 60% ir ne žemiau 40%.

Oro sausintuvo WDD80 valdymo skydelis

 

Drėgmės surinkėjas - oro sausintuvas WDD80 taip pat turi integruotą oro jonizavimo funkciją mažinančią nemalonių kvapų, virusų ir bakterijų kiekį ore. Oro jonizavimo funkciją pagal poreikį galima pasirinktinai įjungti arba išjungti.

 

Techniniai parametrai:

 • Maksimaliai patalpoms iki - 60 m2;
 • Oro sausinimo našumas - 8 L/parą (esant bet kokiai patalpos temperatūrai sausintuvo darbiniame diapazone);
 • Oro srautas - 85/100/120 m3/h;
 • Elektros energijos sąnaudos - nuo 0,33 kW tylaus oro sausinimo režimu, iki 0,65 kW - maksimaliu, drabužių džiovinimo režimu;
 • Vandens bakelio talpa - 2 litrai;
 • Darbinis temperatūros diapazonas - 0 iki +370C;
 • Triukšmo lygis - 36 dB tylaus oro sausinimo režimu, iki 49 db - maksimaliu, drabužių džiovinimo režimu; Tai tyliausias sausintuvas!
 • Automatinis pageidaujamo drėgmės lygio palaikymas - Yra;
 • Laikmatis - Yra;
 • Oro jonizavimas - Yra;
 • Automatinė oro srauto krypties kontrolė - Yra;
 • Įtampa - 220-240V / 50Hz;
 • Išmatavimai - 351 x 180 x 500 mm;
 • Svoris - 6,5 kg (įprasti kompresoriniai drėgmės surinkėjai sveria nuo 10 kg.);

 

trijų metų garantija

 

* Veiksniai mažinantys oro sausintuvo aptarnaujamą plotą:

 1. Patalpų vėdinimas: intensyvus vėdinimas naudojant rekuperacijos sistemas ar laikant pravertus langus mažins oro sausinimo efektą;
 2. Drėgmės šaltinių kiekis: dėl skalbinių džiovinimo, atvirų akvariumų, intensyvaus dušo naudojimo, dažno gėlių laistymo ir kt. reikės surinkti daugiau vandens;
 3. Norimas drėgmės lygis: norint pasiekti 40% santykinį drėgmės lygį reikės surinkti daugiau vandens nei siekiant 50%;
 4. Lauko klimatas naudojimo metu: vyraujant neigiamai temperatūrai reikės palaikyti kuo žemesnį drėgmės lygį siekiant išvengti kondensato ant langų;
 5. Naudojimo trukmė: trumpai naudojant oro sausintuvą bus surinkta mažai drėgmės, kuri vėl neužilgo atsistatys.

 

 

Parašyti atsiliepimą

    Nerekomenduoju           Rekomenduoju