Kondensato siurblys oro sausintuvams Arete MeacoDry

Gamintojas: MEACO (Didžioji Britanija)

Vandens pakėlimo aukštis iki 2,5 m;

ARETE® MeacoDry oro sausintuvams.

129

Yra parduotuvėje Vilniuje
Yra parduotuvėje Kaune
Pristatymas per 1-2 d.d.: 3,00
<

Oro sausintuvai MeacoDry ARETE® gali būti naudojami kartu su papildomai įsigyjamu kondensato siurbliu, todėl nereikės patiems išpilinėti vandens iš bakelio. Kondensato siurblys sukurtas specialiai MeacoDry ARETE® serijai yra labai lengvai prijungiamas ir nereikalauja jokių ekspertinių žinių.

 

Jeigu naudojate oro sausintuvą patalpoje, kur negalite kasdien atvykti tam, kad išpilti surinktą kondensatą, kodėl nepanaudojus specialaus siurblio, kuris išleis vandenį į kriauklę, vonią ar laukan per langą? Tokiu atveju oro sausintuvas galės tęsti savo darbą ir nenustos veikti prisipildžius vandens bakeliui ir nelauks kol išpilsite surinktą drėgmę.

 

Kondensato siurblio elektros maitinimas jugiasi tiesiai į oro sausintuve paruoštą lizdą, o siublio pakuotėje kartu rasite ir 3 metrų ilgio žarną kondensatui. Norėdami prijungti siurblį, tiesiog įstatykite jį į vandens talpos apačią, prijunkite prie jo vandens žarną, prijunkite siurblio elektros maitinimo laidą į Arete® sausintuvo lizdą, o žarną išveskite laukan, ten kur norite, kad nutekėtų vanduo. Surinktam kondensatui pasiekus tam tikrą lygį, siurblys įsijungia automatiškai ir išpumpuoja vandenį pro drenažo vamzdelį. Kondensato pompa - vandens siurblys įsijungia ir išsijungia automatiškai.

 

Techniniai parametrai:

  • Tinka oro sausintuvams - 20L, 25L ARETE® ONE MeacoDry;
  • Maksimalus vandens pakėlimo aukštis - 2,5 m;
  • Pakuotėje 3 m. ilgio vandens žarna;

 

2 metų garantija

 

 

 

 

 

 

 

Parašyti atsiliepimą

    Nerekomenduoju           Rekomenduoju
Drėgmes surinkėjai - oro sausintuvai, kaip pasirinkti?